2726
عنوان

کیا سابسیژن انجام دادن؟

511 بازدید | 39 پست

سلام،چند جلسه طول کشید؟برای اسکار وجای جوش رفتین یا...؟قیمت هر جلسه چقدر بود؟موفقیت امیز بود؟کلینیک رفتین یادکتر خصوصی؟

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهر من انجام داد.دو جلسه رف پدرش در اومد بعدم یه طرف صورتش تو رفتگی پیدا کرد.یه جای خوبم رفت‌ اما ...

واقعا شاید واقعا جای خوبی نرفته

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
واقعا شاید واقعا جای خوبی نرفته

چرا عزیزم پیش ی دکتر معروفم رف خیلی تحقیق کرد اما اخرش این شد.تروخدا نکن من همش به خواهرم میگفتم نکن اما گوش نداد گف دوست دارم قشنگ بشم اما زد تازه اینطوری کرد

چرا عزیزم پیش ی دکتر معروفم رف خیلی تحقیق کرد اما اخرش این شد.تروخدا نکن من همش به خواهرم میگفتم نکن ...

اکی حالا مگه چطوری شده؟!التهاب پیداکرده؟مشکل پوستی خاصی داشت یا میخواست همینجوری پوستشو قشنگ ترکنه؟

برای جا جوشاش میخواست.یه طرف لپش تو رفتگی پیدا کرده

الان روش جدیدی از سابسیژن اومده

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

دوست من رفت تو همون دفعه اول غش کرد دیگه نرفت 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
برای جا جوشاش میخواست.یه طرف لپش تو رفتگی پیدا کرده

یعنی پوستشو کنده کاری کردن!چیکار کردن!!زیاد نشنیدم کسی تو این روش اینجوری بشه اکثرا این روش رو برای جای جوش ولک خیلی پیشنهاد میدن،اخرش چی شد،چیکارکرد میخواد چیکارکنه،دکتره مسئولیت خراب کاری رو می گیره

اسی من انجام دادم

اتفاقا یمدتم تو سایت دنبال این بودم ببینم کی انجام داده

ببین من دکتر بهم گفت دو جلسه سابسیژن باید انجام بدی

۱۰ جلسه اسید میوه

من فعلا فقط یه جلسه سابسیژن انجام دادم

انتظار که نداری بگم خیلی تغییر کردم؟😅

۳۰۰گرفت برا من

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
دوست من رفت تو همون دفعه اول غش کرد دیگه نرفت 

مگع بیهوشی ندارن

2706