2733
2734
عنوان

باورم نمیشه ، تن ماهی ۲۷ هزاااااار تومن

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا با این گرونی وحشتناک چیکار باید کرد

ما که بچه نداریم هم خیلی سخته زندگی برامون

وای به حال بچه دارها

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
واقعا با این گرونی وحشتناک چیکار باید کرد ما که بچه نداریم هم خیلی سخته زندگی برامون وای به حال بچ ...

من دوتا بچه دارم واقعا خیلی سخته .دلم میخاد خودم کارو کاسبی داشته باشم نمیتونم.سرمایه و وقت میخاد ک خدارو شکر هیچکدومو ندارم 

2738
اسی جونم؟ شوخی میکنی؟ شوخیه دیگه؟؟  نکن.  قلبم..  طاقت ندارم...  الان عشقم و ...

پنیر که مقدارشو از ربع هم کمتر کردن کلا یه جعبه پنیرو سرش بازکنی میبینی یه دوقاشق اون ته تهشه از اون ورم قیمتش سه برابر شده پنیر ۴تومنی شده ۱۲۵۰۰

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
پنیر که مقدارشو از ربع هم کمتر کردن کلا یه جعبه پنیرو سرش بازکنی میبینی یه دوقاشق اون ته تهشه از اون ...

ما فقط فله ای میخوریم. اصن جعبه ای و اینا عادت نداریم. کمم هس. یه ساعته تموم میشه

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
سالمون یخزده میگیرین؟

نه تازه!

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2706