2726
عنوان

کسایی که دوست پسردارن

327 بازدید | 37 پست

توی رابطه ای که دونفر همدیگه رو خیلی دوست دارن اما توی رابطشون یه سری مشکلات هست و نمیتونن حلش کنن واسه همین قرارمیذارن یک هفته ازهمدیگه دورباشن  میشه حسشون کمترنشه و بعدش دوباره خیلی خوب شروع کنن وقدرهمدیگه رو بهتر بدونن؟؟

یااین جدایی باعث میشه به نبود همدیگه عادت کنن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بستگی داره این دوری رو چطور سر کنن..صرف دلتنگی برگشتن ب هم و حل نکردن قضایا.این طرز فکرو به طرف میده تو ک یه هفته تونستی بیشترم میتونی دووم بیاری ..میدونی چی میگم؟این دوری باید هدف داشته باشه .اگه ببینه یه هفته تونسته خوشحال باشه باز بیاد و دوباره دعوا .عادت میکنه ب این جور نفس کشیدن 

کاربر*دختر_تنها*
بستگی داره این دوری رو جطور سر کنن..صرف دلتنگی برگشتن ب هم و حل نکردن قضایا.این طرز فکرو به طرف میده ...

قرارشد توی این تایم هردومون فکرکنیم که بتونیم مشکلمونو حل کنیم 

حرفتون کاملا درسته

نه  امافکرباخودشون خلوت کنن وفکرکنن مشکلاتشون بیشتر مربوط به اخلاقشونه که ازارمیدن همدیگه رو

من ۵سالونیم با نامزدم دوست بودم دونفر همو بخوان هرکاری میکنن ک باهمدیگه موانع و مشکلات رو از سرراهشون بردارن واینکه وجودهمدیگس ک بهم ارامش میده ن دوریش عزیزمن

قرارشد توی این تایم هردومون فکرکنیم که بتونیم مشکلمونو حل کنیم  حرفتون کاملا درسته

بعدش مفصل با هم حرف بزنید .بدون دلگیری..قشنگ حرفا و خواسته هاتو بگو..بعد وقتی ازت ایراد گرفت بگو حق داری من معذرت میخوام .بعد خواسته هاتو بگو ک اونم بعدش عین جمله تو رو بگه..اینم حتما بهش بگو هر بحثی دو طرف مقصرن .پنجاه پنجاه.من به نوبه خودم ایرادمو برطرف میکنم توام اونجای کارت ک ایراد داره درست کن .

کاربر*دختر_تنها*
2706