2726
عنوان

رو جدول چینی اقدام کنم برا جنسیت؟؟؟😐🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 82 پست
وقت اقدام باید حتما ایه رو بخونین و دستتون رو سمت راست شکمتون باشه 

عزیزم من چهارماهه حامله ام

ایه ای نخوندم ولی خب تو دلم با خدای خودم عهد بستم یعنی نمیشه؟

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما که پسر داری چرا باز دنبال پسری؟🤔 من اولیم پسر بود همه کارو میکردم که دومیم دختر باشه واقعا از ص ...

سه تا نی نی میخام انشالله بعدش حتما دختر میارم با اجازتون چنتا خواهر دلسوز دارم عین دختر و مادر هستند و مراقبممن

تو فامیل دختر داریم و برادر ندارم یه پسر دارم تمام رفتاراش دخترونه شده و دوس دارم پسرم برادر داشته ب ...

اره دیگه مادر خودش بهتر میدونه و روحیه هرکی یجوره مثلا من دوس دارم از جفتش داشته باشم ولی بعضیا دوس دارن بچه هاشون ی جنس باشه که برای خوده بچه ها یک جنس بودن خیلی خوبه انشالله به مراد دلت برسی

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2728
عزیزم من چهارماهه حامله ام ایه ای نخوندم ولی خب تو دلم با خدای خودم عهد بستم یعنی نمیشه؟

چرا میشه کی گفته حتما باید به عربی بگیم دست رو بزار رو شکمت از ته دلت با زبون خودت بخواه 

وقت نزدیکی مهمه گلم من به هرکی گفتم اینکارو کرد پسر شد 

گلم واقعا یعنی واسه من ک تو دلم گفتم قبول نیست؟

اول اخر خب پسر باشه من اسم محمد رو میزارم حالا چه اون ایه رو گفته باشم چه نه

چرا میشه کی گفته حتما باید به عربی بگیم دست رو بزار رو شکمت از ته دلت با زبون خودت بخواه 

گفتم عزیزم

خدا خودش من تو دلمم بگم میشنوه

خودشم میدونه اگر پسر باشه حتما میزارم محمد

گلم واقعا یعنی واسه من ک تو دلم گفتم قبول نیست؟ اول اخر خب پسر باشه من اسم محمد رو میزارم حالا چه ا ...

نمیدونم والا من شنیدم وقت اقدام باید اینکارو بکنین

بسپار بخدا

سه تا نی نی میخام انشالله بعدش حتما دختر میارم با اجازتون چنتا خواهر دلسوز دارم عین دختر و مادر هستن ...

انشالله حتما سومی رو دختر بیار خواهر و مادر تو دوران سن بالا اونا هم درگیر بچه هاشون میشن و سنشون میره بالا ولی دختر میشه عصای دستت مخصوصا تو این دوره زمونه که عروسها پسر رو برمیدارن و میرن که میرن.

من خودم خیلی دختری هستم فقط برای بستن دهان قوم همسرم میخوام پسر بشه خوده همسرم هم انقدر حساس نیست که فامیلاش هی حرف اصافی میزنن

2706