2733
2734
عنوان

خیلی دارم اذیت میشم ...

511 بازدید | 23 پست

بچه ها من کسی که دوسش دارمو هی چک میکنم ... بعد برای هرکی کامنت میذاره یا یکی براش کامنت میذاره رو که میبینم همه ش فکرای بد میکنم ... یعنی تا میبینم سریع به این فک میکنم وای این الان با اینه و داره بهم خیانت میکنه و وای الان عاشق اینه و ... خیلیم بهم ثابت شده که اشتباه فکر میکردما ! یعنی مثلا یه کامنتی چیزی دیدم بعد رفتم پیگیر شدم ببینم اون طرف کیه بعدا فهمیدم طرف اصلا با یکی دیگه س یا اصلا هیچی بینشون نیس ... ولی بازم نمیتونم این عادت بدمو ترک کنم !

نمیدونم چیکار کنم !

با همین؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت می کنم واقعا وقتی عاشق یه نفر می شی همه کاراش رو مد نظر داری همش فکرت مشغوله و حتی شک هم زیاد می کنی 

ایا اون هم تو رو می خواد ؟ 

اصلا مجرد هست و توانایی ازدواج داره ؟

2731

چ شباهتی😶 منم دقیقا مث خودتم😞 همه چیزاییو ک گفتی منم میکنم حتی شکم میکنم و بعد میفهمم اشتباه بوده😞 دیگ اخرش‌رفتم بهش ابراز علاقه کردم ولیییی......😞 خودم کردم ک لعنت بر خودم بااااد

2738

چقد بد وقتی خودمو میزارم جای طرف مقابلت میگم چقد خسته کننده میشه این رفتار که همش چک کنی و نزاری حریم خصوصی براش بمونه

این اخلاق بزار کنار کم کم فراریش میدی 😐

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 

عزیز هر فکر و باور غلطی مثله یه غده سرطانیه که یک رگ خون رسان داره همین طور که برا از بین بردن این غده باید رگ خون رسان رو قطع کرد..برا از بین بردن باور غلط باید افکار و جریان غلط که باعث تقویت اون میشن رو قطع کنیم.

خوبی و وفاداری جذب کن 

فقط تو را میپرستم فقط از تو یاری میخواهم
2706