2726
عنوان

رنگ مو با قهوه و دارچین

7840 بازدید | 21 پست

کسی تا حالا انجام داده؟ کلا با چه گیاه هایی میشه رنگ گذاشت که خوش رنگ باشه. نمیخوام دیگه رنگ شیمیایی بخرم. هررنگی خریوم موهوم زبر شده حتی بهترین رنگ خارجی.

اگه دیدین یا تجربه ای دارین بگید لطفا خیلی نیاز دارم

عزیزم من مو هام مشکی بود حنا و قهوه گذاشتم فندقی خوش رنگ شد

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم گذاشتم رنگ نگرفت.....حنا....قهوه....آب پوست گردو...تخم مرغ.....یه نصفه روزم گذاشتم موند.....ولی رنگ نگرفت

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
من یه بار حنا با قهوه گذاشتم خیلی قهوه ای سوخته خوش رنگی شد.یه بارم حنا با سماق قرمز گذاشتم اونم یکم ...

عزیزم چقد حنا و چقد سماق رو با هم قاطی کردی؟

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم
من یه بار حنا با قهوه گذاشتم خیلی قهوه ای سوخته خوش رنگی شد.یه بارم حنا با سماق قرمز گذاشتم اونم یکم ...

چقدرو با چقدر قاطی کردی؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
چجوری ترکیب کردی؟ به چه میران؟

یک لیوان حنا دولیوان قهوه ...قهوه رو میزارم میدارم میحوشه رنگش دربیاد بعد که خنک شد حنارو اضافه میکنم ۵ ۶ ساعت رو سرم میمونه

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
ممنون عالی بود. رو نرمی مو هم اثر داره یا نه 

برای من خوش حالت شد 

...بعدش نرم ‌کننده بزن دوست قشنگم

رو تار موهای سفید چجوری میشه؟؟

طلایی

2706