2726
عنوان

جاریم اعصابمو خورد کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب نظرم اصلا جدیش نگیر. جاری منم تو جمع میگفت وای بچه من از کثیفی بدش میاد وای اگ روزی یبار نره حموم نمیشه و از وراجی بدش میاد و... چون دخترمن حرف زدنش از پسر اون بیشتره و ففط کثیف کاریش زیادتره😆منم هیچی نمی گفتم

دختر دایی من یکسال و هفت ماهشه بغیر بابا و مامان و آب هیچی نمیگه نازم راه افتاده ..سالمه سالمم هست ب ...

من هنوز یکسالو 4ماهشه.کلی کلمه بلده انگار کوره نمیبینه بجا اینکه تعجب کنه ک انقد کلمه بلده میاد ازش ایراد میگیره.

اشکالت همینجاس ک بهش توضیح میدی و نقطه ضعف میدی دستش وقتی اینا رو میگه هیچ عکس العملی نشون نده

خب ازم پرسید پس تو بچت یکسالو 4ماهشه پ هنوز هیچی حرف نمیزنه؟یجوری با تعجب پرسید گفتم 40 50کلمه بلده گف دختر من جمله میگفت گفتم منم بلده بگه دختر من ماشالله همه چیش جلوتره از بچه ها بعد گف من نگفتم ک عقبه

والا پسر من۲سالش بود حرف نمیزد اینقد بهش تخم کبوتر دادیم الان ۱۸سالشه..میخواد مارو بخوره...نگران نبا ...

نه من نگرانش نیستم ماشالله 40 50 کلمه میگه جمله هم چن تا بلده زورم اومد ک از الکی میگه پ تو بچت چرا هیچی حرف بلد نیس

ب نظرم اصلا جدیش نگیر. جاری منم تو جمع میگفت وای بچه من از کثیفی بدش میاد وای اگ روزی یبار نره حموم ...

نمیتونم جدیش نگیرم.چون بچم مثل بلبله زبونش الکی گیر میده.انقد بچه هس از بچه من بزرگتر ک یه کلمه نمیگن.جا بگه ماشالله چقد حرف بلده بزنه میگه تو بچت هیچی حرف نمیزنه.این کلمه هیچی ک گفته داغونم کرده