2410
2553

امروز رفته بودیم باغمون برداشت محصول حسابییییی بابام ازمون کارکشید خسته و کوفته وهلاک اومدیم بخوابیم یهو یه موش آشغال از پشت مبل اومد بیرون وقتی خواستیم بگیریمش رفت توی آشپزخونه وناپدید شد نمی‌دونیم رفته کجا!!!

وای من خیلی وسواس دارم حتی اگه پیداش بکنیم باید یه بار دیگه خونه تکونی بکنیم تفففف به این موجود کثیف وموذی  

بی‌خیالی بابامم خیلی روی مخمه تخت گرفته خوابیده انگار نه انگار

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم

چسب موش بگیرین از ی عطاری سه سوته میگیره

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

جالب اینجاست خونمون 20تاپله داره اصلاااا ازکجا اومده؟؟؟؟

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2714

چسب موش بخر فردا،فضله داره حق داری خونه تکونی کنی،بابات چی کنه بیوفته دنبال موش!!‌خستس خوابیده دیگه

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
چسب موش بگیرین از ی عطاری سه سوته میگیره

اتفاقا از سوپرمارکت خریدیم الان  

وای من میترسم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
موش ک خیلی کیوته

از اون موش گنده های خاکستری با اون دوم بلندش هم ببینی بازم در نظرت کیوته😑😑😑😂😂😂

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰

خوردنیای تو‌دسترسو از تو اسپزخونه جمع کن ی تله موس بذار با طعمه ای مثل نون و روغن یا تخمه فوری ب تله میفته منم ی موش یک ماه اذیتم کرد حوله حمو.ممو تمامشو جویده بود سر رژلبمو خورده بودفقط با تله موش ب دام افتاد

موشه آشغال که نمیدونسته داره میاد خونه ی شما اگرم میدونسته نمیدونسته شما خسته اید بیچاره😞 آخه حیو ...

آخه کثیفه توی فاضلاب زندگی میکنه

2706