2726

دفعه قبل خریدم رنگش مشکی بود ایندفعه گیرم نیومد رنگ کپسول قهوه ای تیره هست که میخورم😋

عایا اصلی ؟؟

جواب میده از شما چه رنگیه؟

خوبی که ازحد بگذرد نادان که هیچ عاقل هم خیال بد کند هرچیزی به اندازه😉😉🤗🤗🤗

از داروخونه معتبر بگیر. حتما کارخونه اش با قبلی فرق داره

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چی هست برای چی میخوری؟؟؟

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍
من هیربرست خوردم سه ماه، هیچ تاتیری ندلشت

واقعااا؟ شاید مشکلت چیزی غیر از کمبودموادمعدنی بوده

راضی هستی از قرص؟ چند گرفتی

دفعه قبل فقط ۲ هفته خوردم قطعش کردم اللن این بسته قهوه ای تازه دوباره شروع کردم بنظرم باید مداوم بخوری تا جواب بگیری

برای مو فقط مزوتراپی عالی هس. 

آمپول های ویتامین رو با سرنگ باریک میزنن به ریشه موهات. البته همزمان هیرویت هم میده دکتر. 

من ۶ جلسه انجام دادم. موهام فوق العاده شد. تصمیم دارم هر سال انجام بدم تا موهام قشنگی شونو از دست ندن

رشد طولی مو هم که چند برابر میشه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2706