2733
2734
عنوان

افت فشار مداوم

165 بازدید | 32 پست

سلام من مدتیه هر دوماه یک بار فشارم میوفته تهوع شدیییییید ضعف و سر گیجه و بیحالی میگیرم ، امروزم همینجور شدم فشارم اومد به ۷ خیلی حالم بد شد کسی میدونه علتش چی میتونه باشه؟؟ چکاب دادم مشکلی نبوده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به دکتر بگو برات آمپول نروبیون بنویسه ، بزن ، به خودت خیلی برس، گوشت بنداز توی شیشه ، شیشه رو بذار توی آب بپزه ، عسل زیاد بخور ، کلا خوراکی های مقوی زیاد بخور ، شیره انگور ، تخم مرغ، بدنت احتمالا ضعیفه 

بمن گفتن تا میتونی دوغ شور بخور

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738
عههه ؟  منم بخورم پس

اره مغزی جاتم زیاد بخور

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706