2733
2734
عنوان

شیاف واژینال و عفونت

59754 بازدید | 34 پست

سلام دوستان .ببخشید کسی تا حالا شیاف برای عفونت استفاده کرده؟بعد از استفاده اتفاق خاصی میوفته؟شیاف باید فردای مصرف دفع بشه ؟چه جوریه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره من زدم باید تا ته بفرستیش بعد یدونه از این نوار بهداشتی نازکا از اینا که مال لکه بینی هستن از اوناهم بزن و یساعت درزا بکش اصلا هیچ کاری نکن بعد از یکساعت خودش همرووو میزنه بیرون فقط یادت باشه نوار بهداشتی بزاری حتما وگرنه همه جارو کثیف میکنه ☹☹ حالا شیاف واژینالت از کدوماس عکسشو میشه بزاری یا اسمش

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍💜

من استفاده کردم  

معمولا ی مقدار از شیاف بیرون میاد روی لباس زیر   ترشحات زیاد میشه 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2738
یعنی مثل کرم برای عفونته ؟

آره میره داخل بدن آب میشه بخاطره همین میگن شبا استفاده کنید واای نیستاین خیلط بده یکبار استفاده کردم خیلی بد بود بعد تموم شدنم نزدیکی داشتم انگار سیمان بود داخلم 😂

گذاشتم عزیزم دو شبه.ولی صبح هیچ چیزی خارج نمیشه

شاید عفونت داری چون شنیدم عفونتت شدید باشه نمیزنه بیرون البته نمیدونم راسته یا نه

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍💜
2706