2726
عنوان

خیلی حسرت گذشته رو میخورم.

601 بازدید | 38 پست

خیلی‌ها بهم ابراز علاقه میکردن. من انقدر غرور داشتم ک نیم نگاهی بهشون نمیکردم. شایدم بهتره بگم حیا!

در انتها سنتی ازدواج کردم. 

فک میکردم با ازدواج از لحاظ عاطفی تامین میشم. ولی اشتباه فک میکردم.

همش تو حسرت اینم ک شوهرم مهربونی کنه.

شوهرم ولی قدرمو نمیدونه.

نمیدونم شاید دل یکی رو قبلا شکستم دارم تاوان میدم.

بنظرتون ممکنه از این باشه ک دل کسی رو شکسته باشم؟ باید چکار کنم؟

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

دقییییقا مثل منی

همش فکر میکنم آه پشت سرمه ک هیچ روز خوشی ندارم

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقییییقا مثل منی همش فکر میکنم آه پشت سرمه ک هیچ روز خوشی ندارم

الان هیچ مشکل خاصی نداریم. ولی درک و مهر و محبتی ک باید باشه رم نداریم. 

سر کوچکترین چیزا قهر میکنه زندگیم ی هفته جهنم میشه.

الانم دلم میخواد یکی بغلم کنه. شوهرم کنارم خوابه ولی جرات نمیکنم ازش بخوام. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
فکرنکنم   دل کسی شکسته باشی. یکمی کتاب بخوان و تمرکزت بذار روی شوهرت تا اونم بیاد سمتت.&nb ...

من انقدر تو دعواها پیشقدم میشم، ک دیگه عادتش شده. 

منم دیگ حوصله ندارم مثل قبلا ها خودمو ب اب و اتیش بزنم بخاطرش.

در برابر منی ک شریک زندگیشم غرور دارع. 

اره منمممممم

چقدر همه مث همیم. خخخ مشکل از کجاس

الان هیچ مشکل خاصی نداریم. ولی درک و مهر و محبتی ک باید باشه رم نداریم.  سر کوچکترین چیزا قهر ...

منم روی عشق کسانی ک واقعا دوسم داشتن چشمامو بستم

و الان کنار کسی زندگی میکنم ک در حسرت زندگی با کسی دیگه بوده..و همش منو مقایسه میکنه و بیشتر اوقات تو فکره

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
الان هیچ مشکل خاصی نداریم. ولی درک و مهر و محبتی ک باید باشه رم نداریم.  سر کوچکترین چیزا قهر ...

شوهر من که ۳ روزه نه باهام غذا میخوره ، نه پیشم میخوابه ، نه باهام حرف میزنه ، سر چیزی که نمیدونم چی هس دقیقا ، همینجوری نشسته برا خودش فکرای الکی کرده ، حالم ازش بهم میخوره 😊

زن دوست داشتنِ نصفه و نیمه نمی فهمد...             یک زن را یا باید پرستید یا به حالِ خود رها کرد ...!
😕😕فک میکردم فقط من تو این شرایطم 

هعییی

2706