2737
2739

کمه ؟ البته بخاطر کرونا سبزی نمیخرم و کاهو ولی کلا اهل سالاد نیستیم

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خوبه

اخه پوستم شدید خشکه بخاطر اون میگم شاید از ایناس

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2738
دوست ندارم میوه رو حس میکنم بعدش گشنم میشه یا معدم درد میگیره خیلی بخورم یه خیار☹️

خخخ  منم یکم اینجورم گشنه میشم ولی میخورم 

کاهو رو بریز تو کاسه آب، مایع ظرفشویی یا مایع ضدعفونی بریز بشور بخور با خیال راحت

بازم خیالم راحت نیس میوهامم میشورم با مایع

اخه پوستم شدید خشکه بخاطر اون میگم شاید از ایناس

كرم آبرسام بزن

ميوه يا سبزي فرقي نداره هردوش خوبن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
خخخ  منم یکم اینجورم گشنه میشم ولی میخورم

اره والا حوصله میوه پوست کندنم ندارم😂کلا علاقه ندارم ب میوه 

حالا مثلا بچه خواهرشوهرمنو ببینی اصلا دهنت باز میمونه از بس علاقه وافری دارن ب میوه میبلعن میوه هارو باور کن😂

مثلا بشقاب میوشو هلو خیارسیب موزشو همشو خورده دو دقه بعدش سر یخچال افتاده سه تا هلو دیگه برمیداره میخوره 

یه دحتر ۷ساله فک کن

اره والا حوصله میوه پوست کندنم ندارم😂کلا علاقه ندارم ب میوه  حالا مثلا بچه خواهرشوهرمنو ببینی ...

واقعا چه خوب میوه باشه ادم اینجور میخوره من از ترس شوشو نمیخورم وگرنه منم اونجورم خوب میفهمم خواهرم ده سالش اوتم اونجوره میبلعه من ازاد بودم میبلعیدم چون خ میوه دوس دارم 

اره والا حوصله میوه پوست کندنم ندارم😂کلا علاقه ندارم ب میوه  حالا مثلا بچه خواهرشوهرمنو ببینی ...

ولی همزمان ادم هلو خیار مو سیب بخوره حداقل تا سه ساعت میوه دلش نمیخواد که اون چه جوره دیگه خخخ

2706