2726

همه اینا دروغه هیچ کشوری واکسن کرونا نساخته 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما 80 ملیونیم  قرص فاویپرایور ب ما نمیدن  واکسن انفولانزا ک سالهااااااااست ساخته شده دقت ...

من هر واکسنی مفتی بدن نمیرم بزنم چونکه اعتماد به سیاست و بهداشت این سیاست های تجاری ندارم 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

دکتر مصطفی نوری زاده که تو بیمارستان مسیح دانشوری هشت خودش گفت دولت میخواد 20 میلیون واکسن کرونا که ساخته آکسفورد هستو وارد کنه و بقیش از چین میاد. 

اون شرکتی که میخواد وارد کنه یه شرکت هندی هست ولی صاحابش یه ایران الاصل هست. 

همین آدم صد میلیون واکسن رو به آمریکا فروخته. 

قراره با قیمت پایین تر بده ایران تا 5 6 هفته آینده 

همه اینا دروغه هیچ کشوری واکسن کرونا نساخته 

چین و روسیه 

به مردم خودشون زدن 

بیشتر کشورا پیش خرید کردن 

یعنی الکیه ؟؟

پسر ترامپ که میگه کلا کرونا یه حقه است

99/9/9 خونه خودمم انشالله😍😍یه صلوات مهمونم میکنی 🙏🙏
اگه فاز 3 واکسن آکسفورد تایید بشه وارد میکنن

وارد کنن من نمیزنم 😂😂

2706