2726
عنوان

شوهر خواهرم

351 بازدید | 9 پست

میخاستم بگم شوهرخواهرم خیلی خوب آقا شیک با شعور و با احساسه خوشبحال خواهرم. اما برعکس اون شوهر منه خیلی عوضیه بی شعوره، کاش میتونستم اینا رو بهش بگم خالی شم 

ازش بدم میاد😡😡😡😡

سرزنشم نکید که منو خورد کرده، خدا جوابشو بده که جوونیم به پاش هدر دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پیام ناشناس بده نمونه رو دلت حرفاا

خوب از طرز حرف زدنش میفهمه کیه دیگه.. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

اخ منم همه خواهرام خوشبختن خداروشکر

خودم گیر یه عوضی افتادم ولی

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

حالا نمیدونم مشکلت چیه منم مثل تو فکر میکردم شوهرم پرخاشگر شوهرآبجیم سرزبون دار مهربون اما بعد ۱۳ سال فهمیدم شوهرآبجیم چه آب زیرکاهی بوده و شوهرم هرچی داره تو زبونش داره دلش پاکه 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم