2733
2734
عنوان

آیا همسر من بیش فعال هست

| مشاهده متن کامل بحث + 2154 بازدید | 46 پست

بابا حالا خوبه تو یه بار در روز 

من اینجا خونده بودمیه خانمه میگفت شوهرم سه بار در روز....

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرکنم فقط من با خرس ها نسبت دارم

از ۲۴ساعت ۲۵ساعتشو خابم میاد🤕

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اینکه نمیخوابه عجیب نیس

بعضی آدما بدنشون نیاز نداره زیاد بخوابن

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2731

چندتا چیز رو چک کن

شب نمیخوابه صبح سرحاله؟

بیش فعالی تو سن بالا از بین نمیره...فقط علایم تغییر میکنه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
ببخشید ک میپرسم  چرا از قبلی جدا شد  یا شاید اون جدا شده باشه

همسرم با اجبار پدرشون ازدواج کردن علاقه ای به اون خانم نداشتن سال ها طول کشید که بتونن جدا بشن چون خانم ناظر ب جدایی نبودن همسرم از ازدواج اول یک دختر ۶ ساله دارن 

2738

در مورد این مسائل در مرحله اول باید باهاشون صحبت کنید ! اینکه شب ها از عمد نمیخوابه یا واقعا خوابش نمیبره ! اگر خوابش نمیبره ک هم میتونید برید دکتر ک براش دارو خواب بنویسه هم میتونبد ۴۰ شب قبل از خواب بابونه بخوره ک خوابش تنظیم بشه ! 

واسه رابطه هم از نظر من طبیعیه و مشکلی نداره 

عصبی بودنش رو نمبدونم چون شما کلی گفتید باید دید چه مواقعی عصبی میشه و چه کار هایی انجام میده 

میتونه کلا ادم عصبی باشه یا مشکل از تربیتش باشه یا ژنتیک به هرحال چیزیه ک درمان داره میشه 

جلو عصبی شدن رو بگیرید و نزارید کار به دعوا بکشه

تفریط

ببخشید. تفریط 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
مطمئنم حتی سیگار هم نکشیده تو عمرش به کسی اجازه نمیده کنارش سیگار هم بکشه از اون لحاظ شانس اوردم&nbs ...

خداروشکر بشین ستایشش کن اگه بی خوابیش به شما اسیب نمیرسونه بزار خوش باشه 

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
فکرکنم فقط من با خرس ها نسبت دارم از ۲۴ساعت ۲۵ساعتشو خابم میاد🤕

عزیزم همیشه اینطوری بودی؟ یا جدیدا اینطوری شدی؟ 

اگر چکاب ندادی حتما چکاب بده ببین چرا همیشه خسته و خوابت میاد شاید کم خون باشی 

عزیزم همیشه اینطوری بودی؟ یا جدیدا اینطوری شدی؟  اگر چکاب ندادی حتما چکاب بده ببین چرا همیشه خ ...

چکاپ دادم کاملا نرمال بود

کلا پرخابم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706