2737
2734
عنوان

بچه ها میشع بیاین😔

157 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها

من حدود چند ماهی هست ک ریزش مو دارم

قبلا خیلی موهام پر بود

مو هام تقریبا فر و خشکه

خیلییی وقته اونجوری کوتاشون نکردم شاید نزدیک ده سالی میشع ولی خوب دم مو هامو همیشه کوتاه میکنم دوست دارم بلند باشن😭

ولی الان ریزش بدی گرفتن واقعا دارم افسردگی میگیرم😔

چیکار کنم

دکتر پوست و موی خیلی خوب سراغ دارین؟؟ 🥺🥺

روغن های گیاهی مثل روغن کرچک تاثیر دارن؟؟😢😢

خواهشا اگه تجربه ای دارید بگید ممنون🥺❤❤❤

دارم از زلف سیاهش گله چندان که مپرس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم کپسول زینک بخر روزی یدونه بخور پروتئین حتما تو رژیم غذاییت باشه قرص اهن استفاده کن قبل از ح ...

ممنون عزیزم واقعا تاثیر داره؟🥺

من رفتم دکتر ریزش بدی داشتم حدودا سه سال پیش ی قرصی بود که اون وقت دونه ای ۴تومن بود به سختیم گیر میومد خوردم خوب شدم اسم قرصه یادم نمیاد وگرنه بهت میگفتم برو دکتر خوب بهت راهنمایی میکنه

کرچک روغن زیتون خیلی تاثیر داره

2738

حتما حتما سبوس برنج بخر بریز توی ماست بخور هر روز، یک روز درمیون ویتامین E بخور ، روغنهای زیتون ، نارگیل ، سیاهدانه ، بادوم تلخ و بادوم شیرین و کرچک رو مخلوط ککن قبل از استحمام یک ساعت بزن بذار روی موهات باشه ، بعد برو حمام ، رازیانه بخر دم کن هر روز بخور 

زینک خیلی موثره‌

شامپو خاصی احیانا استفاده نمیکنی‌؟نرم کننده؟

منم موهام مثل تو فر و خشکه و جدیدا بیشتر میریزه‌‌. قبلا خیلی پر بود‌. همین زینگ من حس میکنم خوبه تاثیر داره

مهربان باشیم   

واسه ریزش مو اصلا و ابدا سمت دارو درمان شیمیایی نرو ، چون تمام اطرافیانم رو هم دیدم که بهترین داروها و محلولهای شیمیایی رو استفاده کردن ولی به محض قطع کردن دارو بشدت و دوبرابر قبل ریزش مو پیدا کردن ، رویش کاذب میاره محلول های شیمیایی 

زینک خیلی موثره‌ شامپو خاصی احیانا استفاده نمیکنی‌؟نرم کننده؟ منم موهام مثل تو فر و خشکه و جدیدا ب ...

شامپو خاصی نه 

همین شامپوهای معمولی مثل پرژک و گلرنگ و..

شما زینک خوردی تاثیر داشت واقعا؟ راضی بودی؟

2706