2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش میگم این کرونا واکسنش بیا من نمیزنم 

عمرا 

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2728
برنامه انارستان رو دیدم  خیلی ترسیدم  گفت میخان یه جوری مردمو بکشن چون جمعیت زیاده فیلم ...

وای جدی 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738

چند ساله ملت دارن میزنن

چه شایعه هایی پخش میکنن😑

واکسن کم اومده یا گرون کردن؟!

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

من هرسال پاییز به خاطر بچه هام خیلی کم بیرون میرفتم, امسال که بیشتر باید رعایت کنیم, به نظر من خونه موندن و رعایت پروتکل های بهداشتی بهتر از واکسن زدنه. بعدشم انفولانزا مثل کرونا شیوعش زیاد نیست, همینکه واسه کرونا رعایت می کنیم خودبه خود انفولانزا هم کم میشه.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
حالا نمیدونم راسته یا شایعه س  واسه بچه ها گفتن رایگانه

ببین عزیزم پسر من تا ۶ سالگی که مدرسه رفت هر سال سرما می خورد 

تا کلاس اول که رفت مدرسه انفلانزا گرفت وحشتناک بود 

عزیزم اگه رعایت بکنی و رفت امدت به بیرون کم باشه 

بنظر من نمی خواد امپول  انفلانزا رو بزنه

2706