2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
منم انقدر حوصلم سر میره تو خونه    

والا ما هم با درس های پسرم سر وکله میزنیم هر دفعه هم شوهرم میره کار اداری انجام بده میریم دنبالش فقط توماشین میشینیم.... دلم برای بازار گردی تنگ شده با خیال راحت بریم تو بازار تاب بخوریم

💖عاشق خانواده ام هستم💖
والا ما هم با درس های پسرم سر وکله میزنیم هر دفعه هم شوهرم میره کار اداری انجام بده میریم دنبالش فقط ...

اره دقیقا 😭

منم.چقدر دلم برای مهمونی و دورهمی فامیلی بغل کردن بوس کردن پدرو مادر اینا تنگ شده 😭

اره دقیقا 😭 منم.چقدر دلم برای مهمونی و دورهمی فامیلی بغل کردن بوس کردن پدرو مادر اینا تنگ شده 😭

ان شالله که اوضاع درست میشه.. تنها کاری که میشه انجام داد تو خونه یه سرگرمی انجام بدیم .. کتاب خوندن کیک و شیرینی .. رقص ورزش .. فعلا با اینا سرمون بند میشه

💖عاشق خانواده ام هستم💖
چرا این مدارسو نمیبندن  اوضاع کرونا داره زیاد میشه

والا چی بگم فعلا که مدرسه ما عمومیهارو مجازی کرده فقط ما تخصصیها حضوری میریم ب ای اون یکی دوتایی هم که از هر کلاسی نیستن مجازی میزاریم البته من حق التدریسم غیرانتفاعیها میرم