2733
2734
عنوان

حموم برید در طول پریود توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 11154 بازدید | 226 پست
نظافت که زیاده روی نیست

هرروز که ادم کثیف نمیشه

موی بدنم دیگه یه روزه درنمیاد که

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗

یه سریا حمومم میرن بوسگ میدن چه ربطی داره

والا من ک تو پریودی حمام نمیرم بالا تنه ام و سرمو میشورم تا پنجمین روزم ک سبک میشه و میتونم دوش کوتاه بگیرم

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه هم اتاقی داشتیم حموم ک نمیرف هیچ میگف دسشویی هم ک میرم خودمو نمیشورم تو این ۷ روز اب ب بدنش نمیزد لعنتی

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

اسم پریود اوردی سوالمو منم بپرسم عزیزمن داشتم مطالعه میکردم دیدم شما اطلاعاتتون زیاده سوالم اینه که من دیروز و پریروز رابطع محافظت نشده داشتمو دیروز قرص اورژانسی خوردم امروز باز اون رابطه تکرار شد دوباره باید قرص بخورم یا نه؟اثر اونکه دیروز خوردم تا چندوقته؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
2728
آخه مجبورم یه ذره بو غذا بدم شوهره خوشش نمیاد

ای بابا😑

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗

بهداشت رو در هر صورت باید رعایت کرد الانم که انواع وسایل بهداشتی هست برای جلوگیری بو

من به شخصه تا سه روز نمیتونم برم چون دردم وحشتناک میشه در حدی که باید برم بستری شم بیمارستان برای همین سه روز اول نمیرم و البته خداروشکر بوی عرقم اصلا تند نیست اما بعد سه روز دوش سرپایی میگیرم که خیلیم سبک میشم اصلا حس ارامش داره

Silenc says a lot more than you think 🤍

وایی من تو تاپیکی چندروز پیش گفتم در حد پنج تا ده دقیقه میشه تو این دوران دوش گرفت

یه کاربری چنان به من یورش آورد هرچی میگفتم باشه خانم شما نرو باز ادامه میداد 

تازه افتخارم میکنن به رفتارهای دوران پارینه‌سنگیشون 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

من در هفته یک روز درمیان تا دوروز درمیان میرم دوش میگیرم یکم طول بکشه موهام افتضاح خارش میگیرن پوست سرم حساسه

دوم اینکه مخصوصا خانمای متاهل که همیشه تو بغل شوهرشون هستن دوش روزانه واجبه!

خود پریودی هم بو داره دیگه ! 

بعد ریزش خون قاعدگی رو چیکار میکنید ؟؟ اونم چندشه تا بخوای لباس بپوشی اهههه

با دستمال کاغذی خودت رو خشک کن

چندتا دستمال بزار تا میای بیرون لباس میپوشی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
یه کاربر اینجا بود میگفت تو پریودی دستشویی هم میره خودشو نمیشوره .میگفت اصلا 7 روز به اونجام اب نمیز ...

بوی لاشه میگیره ک😷😷😷تو مترو دیدین بعضی خانوما همچین بویی میدن

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
هرروز که ادم کثیف نمیشه موی بدنم دیگه یه روزه درنمیاد که

من حدود بیست ساله هر روز میرم حمام 

موهام رو هفته ای دو بار توی زمستون و سه چهار بار توی تابستون میشورم 

هم پوست خوبی دارم هم سرحال هستم بعد حمام 

😁
2706