2726
عنوان

خانومای باردار بیاین

61 بازدید | 6 پست

سلام کیا شیاف پروژسترون استفاده میکنن ؟ برای رفع بوی بدش شماها با چی شستشو میدین خودتونو ؟ من واقعا دیوانه شدم روزی ۱۰ باز خودمو میشورم میرم حموم بازم اعصابم خورده ژل شستشو هیدرودرم خریدم تو بارداری ضرری نداره؟ میتونم بزنم ؟ 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

من یه مدت عفونت گرفته بودم دکتر گفت اشکال نداره ژل شستشو استفاده کنم. (البته میدونی که نباید بیش از حد استفاده بشه در مورد همه نه فقط خانمای باردار) 

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بو میده مگه؟من احساس نمیکردم😅 

منکه خیلی حساسم رو بوش اصلا متنفرم 🤧🤧🤧حالا بوش به کنار برا رفع چرب بودنش این رلو بزنم مشکلی داره ؟ من از شیاف متنفر بودم تا قبل حاملگی حاظر بودم بمیرم ولی شیاف نذارم الان فقط بخاطر نی نی تحمل میکنم 😍

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2728
من یه مدت عفونت گرفته بودم دکتر گفت اشکال نداره ژل شستشو استفاده کنم. (البته میدونی که نباید بیش از ...

اره روش نوشته روزی یک یا دو مرتبه حالا من روزی یبار بزنم خوبه ؟ همین سر شب دکتر بودم یادم رفت بپرم ازش

اره روش نوشته روزی یک یا دو مرتبه حالا من روزی یبار بزنم خوبه ؟ همین سر شب دکتر بودم یادم رفت بپرم ا ...

دکتر به من گفته بود اشکال نداره ولی محض احتیاط از دکتر خودتم بپرس همیشه میترسم یه چیزی بگم خدای نکرده یه نفر با شرایط متفاوت به مشکل بخوره

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕
دکتر به من گفته بود اشکال نداره ولی محض احتیاط از دکتر خودتم بپرس همیشه میترسم یه چیزی بگم خدای نکرد ...

باشه عزیزدلم ممنون از راهنماییت 😘😘