2733
2734
عنوان

چرا اهنگ عاشقانه گوش میدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 638 بازدید | 30 پست
منم  احتمالا در ضمیر نا خودآگاهمون کسی رو دوست داریم که خود آگاه ما فراموشش کرده

اوه اوه دیگه چه ریزبین و روانشناسانه🤓🤓😁😅

ولی به نظر من برعکسشم درسته مثلا یه نفر ممکنه به ما علاقه داشته باشه و روحش داره این حسو به ما القا میکنه اگه در مورد ارتباط قلبی و روحی آدما چیزایی شنیده باشین بهتر میشه درکش کرد

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اهنگ دریا دریا رضا ملک زاده رو بگیز عاشقش میشی ⁦☺️⁩

بیقرارت شدم ای فریاد از دل

داد از دل

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
۱۷ تو چند؟

همسن بچمی

29

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738
بعضی خواننده ها انقد با احساس میخونن که آدم واقعا فک‌میکنه عاشقه مخصوصا آهنگ همینه عشق از راغب

تو ساغر عشقی

بال و پر عشقی

یک گوشه ی پیدا نشده توی بهشتی

الانم هندزفری تو گوشمه

منم الان هندزفری تو گوشمه ودقیقا ازکسی خوشم نمیاد واهنگای عاشقانه گوش میدم

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
من روی آهنگ جدید شادمهر عقیلی به نام قاضی قفل زدم فعلا 😀 

من نمیدونم خودت یه جوری ارومم کن

من که حز دستای تو راه فراری ندارم

منم الان هندزفری تو گوشمه ودقیقا ازکسی خوشم نمیاد واهنگای عاشقانه گوش میدم

طبیب ماهر 

ارون افشار رو دان کن

طبیب ماهر  ارون افشار رو دان کن

قبلا یه میکس با این آهنگ دیدم آهنگش قشنگ بود الانم دارم گوشش میدم

هرآزادی که ماامروز داریم به خاطر فمنیست ها است.هیچ آزادی بدون یک نبرد بزرگ به دست نیامده است.اگر فمنیست نیستید به پستوی خودتان برگردید و در آشپزخانه بنشینید ودستور بگیرید.دل تان نمی خواهد این کار را بکنید؟قدر دان فمنیست باشید.
قبلا یه میکس با این آهنگ دیدم آهنگش قشنگ بود الانم دارم گوشش میدم

ایشالا یه روز خودش بیاد 😉

2706