2726
عنوان

بستری شدم صبح واسه عمل سزارین واسم دعاکنیدمهربونا

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه سزارینو یه روز قبل بستری میکنن من ۳ رفتم ۴ ونیم سزارین شدم 😁😁😁

قدم نی نی پر خیرو برکت باشه عزیزم استرس نداره مامان کوچولو دعا بخون صلوات بفرست اروم شی منم بدات ایت الکرسی میخونم 😚

2728

عزیزم الهییییی 

خداکنه یه کوچولو سالم و صالح بیاد تو بغلت 

فقط یه چیزی سر زایمان واسه ماهایی که تنبلی تخمدان داریم دعا کن برا منم دعا کن التماس میکنم از ته ته دلت دلا کن موقع زایمان یعنی سر زایمان هم برا تنبلی تخمدانم هم برای دل شکستم و مشکل پوستیم خواهش میکنم عزیزم ازت شنیدم سر زایمان خیلی دعا برا بقیه خوبه انشالله بیای خبر خوشحالیشو بهمون بدی فدات 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

الهی بگردم😍انشالله نینی گردالیتو سالم بغل کنی...واسه منم دعا کن جنینم سفالیک بشه

7 اسفند ۹۸ بیبی چک مثبت شد هنوزم باورم نمیشه تو اومدی تو دلم کنجد مامان😍۳۱ فروردین ۹۹ صدای قلب گنجشکیتو شنیدم😍۲۷ اردیبهشت ۹۹ فهمیدم که قراره یه عاقا پسر وارد زندگیمون بشه😍👶من و باباییت عاشقتیم😍برا سلامتی نینیم یه صلوات میفرستی؟🤲🙏۲۲/۷/۹۹ ساعت ۱۰:۲۸پسرم زمینی شدنت مبارک😍❤

تو رو قرآن قسمت میدم یه دعایی واسه من بکن که زودتر خونمونو بسازیم

الهی هم خودت و هم بچت در صحت و سلامت کامل بسر ببرید

چندی پیش شنیدم که مردی میگوید:زن مثال لیمو شیرین است.تا دست میزنی تلخ میشود🍋کسی نبود به او بگوید:تا کارد بر دل لیمو شیرین نزنی تلخ نمیشود♥➷

راستی ایشالله نی نیتم سالم میاد توی بغلت

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

سلام،الهی به حق علی اصغر امام حسین ع صحیح و سالم و نی نی نازت رو بغل کنی و عاقبتش بخیر شه، اسمش رو چی میذارید؟ راستی مثل یه خواهر برا منم دعا کن، دعا کن منم زودی ازدواج خوبی داشته باشم و سال دیگه بچه هام بغلم

عزیزم شنیدم دعای حامله ها میگیره

دعا کن مشکلم حل بشه و ب نیتی ک میخام برسم

انشالله صحیح و سالم با نینیت برگردی ب خونت

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿
2706