2733
2734
عنوان

بیاین نقاشی های سیاه قلممو ببینین😊لطفا همه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 70 پست

چقدر قشنگه بازم بزار😍

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی من تا حالا مداد طراحی دستم نگرفتم ، ولی خیلی علاقه دارم که یاد بگیرم ، چند وقت پیش با مداد سیاه پسرم یه طرح کشیدم، بذارم،؟ 🤪

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
2731
عزیزم همه نقاشی های خودمه

آفررررین ،خیلی طبیعین ،خیلی ماشالله هنرمندی ،عشق وآرزوی منه مثل شمااستادبشم تونقاشی وسیاه قلم ،فقط طراحی روسفال رادوره دیدم بامعدل 19

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
خب عزیزم بستگی ب کارت داره میتونی واسم بفرستی ببینم چی میخوای یا موضوع کارتو بگی؟

مثلا عکس از چهره پسرم سایزA3

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
2738
بیا پی وی بهت بیشتر توضیح بدم

عزیزم درخواست دادم قبول کنید

آفررررین ،خیلی طبیعین ،خیلی ماشالله هنرمندی ،عشق وآرزوی منه مثل شمااستادبشم تونقاشی وسیاه قلم ،فقط ط ...

ممنون عزیزم اگ‌ مدلی مدنظرتان برات میکشم..اموزش مجازی هم میدم اگ خواستی...اگ میخای بیا پی وی بهت بگم

باید بنویسم...؟
2706