2733
2734
عنوان

از هرچی زردی و رنگ زرده متتفرم

354 بازدید | 34 پست

بچم دوشب تو دستگاه بود امروز مرخص شد همش استرس دارم ایشالا پایین بمونه زردیش شیرم سیرش نمیکنه هر چند ساعت چند سی سی شیر خشک بدم؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

یه چیزی بهت بگم سعی کن شیرخشک ندی تا وقتی خیلی کوچیکه بعدا کولیک میگیره 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عرق کاسنی هم خودت بخور هم با پنبه به بدن بچه ات بمال     شیر خشت از عطاری بگیر و  تو آب حل کن و خودت بخور    تا می تونی شیر خودت بهش بده تا زردی از بدنش دفع بشه   تو این مدت اصلا شیر خشک نده!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

اینجا همه باحرف خدا مخالفن و یکراست بخت میگن شیرخشک بهتراز شیریه که خدا گذاشته برا بچه طفل معصوم

قطره شیرافزاازدارو خانه بگیر مصرف کن شیرت میریزه انقد زیاد میشه

همشم عرق کاسنی و چیزای خنک بخور تا زردیش رفع بشه اگه فاویسمه یه روز دیگه بزار تو دستگاه بمونه پناه برخدا خون فاسد میشه

الهی عزبزم نگران نباش  .فکر میکنی که سیر نمیشه اون بچه مگه چقد معده داره تند تند شیر بده و خودت ...

شیر خودم هر زمان خیس کرد لباسم رو بچه رو بیدار کنم بدم بخوره؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2738
یه چیزی بهت بگم سعی کن شیرخشک ندی تا وقتی خیلی کوچیکه بعدا کولیک میگیره 

مطمئنی کولیک از شیر خشکه؟؟   بچه ام امروز عصر نزدیک ۵ ساعت گریه کرد!!  یک ماهشه

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
عرق کاسنی هم خودت بخور هم با پنبه به بدن بچه ات بمال     شیر خشت از عطاری بگیر و  تو ...

اشتباهه حرفت. شیرخشک زردی رو از بین میبره. دکترا میگن تو مدت زردی شیر مادر رو قطع کنید

2706