2703
2553

از اقوام بعد از ۱ هفته حالشون بدتر شده بردنش آی سی یو

خیلی نگرانم 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسایمون دوتا خواهر و برادر هردو کما بودن الان عالی و سرحالن خداروهزار مرتبه شکر

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2456

آره دختر خاله مامانم 40 سالشه حالش خوب شد یه هفته آی سی یو بود

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2714

آره دونفر خداروشکر خوب شدن و مرخص شدن

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها ما امروز ده روزه علائم داریم الان خوب خوب شدیم ینی علائممون رفع شده تا ۲۱ روز قرنطینه باشیم بعدش دیگه ناقل نیستیم

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤
بچه ها ما امروز ده روزه علائم داریم الان خوب خوب شدیم ینی علائممون رفع شده تا ۲۱ روز قرنطینه باشیم ب ...

عزیزم تست دادین؟؟میشه علائمتونو بگید من یکم سردرد وبدن درد دارم حالت کوفتگی ولی تب وسرفه ندارم.

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖
عزیزم تست دادین؟؟میشه علائمتونو بگید من یکم سردرد وبدن درد دارم حالت کوفتگی ولی تب وسرفه ندارم.

ما خانوادگی با گلو درد شروع شد من خودم گلو درد و یکم گوشام درد میکرد سر دردم داشتم و پاهامم درد گرفت دو روز بعدش فک کنم و این که یه بار اسهال شدید شدم ببخشید البته تست ندادم ولی یکی از اعضای خانواده داد مثبت درصورتی که اون علائم زیادی نداشت 

میشه یه صلوات واسم بفرستین☺....خدایا نا امیدم نکن...❤
ما خانوادگی با گلو درد شروع شد من خودم گلو درد و یکم گوشام درد میکرد سر دردم داشتم و پاهامم درد گرفت ...

چیکارا کردین تو خونه مداوا شدین؟؟؟چیا خوردین؟

چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد،من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💖
2706