2726
عنوان

امیدوارم این تاپیکو نبندن😞

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 29 پست
اصلا خودش میگه من از شرایط جسمی کاملا اوکی ام ولی شرایط روحیش نمیزاره

وقتی فشار بیاره بهش اینجور چبزا نمیفهمه😂

ولی اره تجربه دلشتم چنین جیزیو شوهر منم چندروزی اینحوری شده بود اصلا خوبم نمیشد😐😐اونم بخاطر شرایط روحی بود ولی بعد چندروز ک گذشت ازاون موضوع و اوضاع بهتر شد همسرمم بهتر شد 

من نتونسم کاری بکنم زمان حلش کرد چون زمان کمی طول کشبد

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب مشکلات روحی روانی خستگی کاری روی مسائل زناشویی تاثیر زیادی داره شوهر منم یه مدت درگیری داشت با و ...

خب خداروشکر خیالم راحت شد

واقعا اصلا باهام این موضوع رو در میون گذاشن جا خوردم

فکر میکردم شاید تکراری شده براش

که البته من همه تلاشمو برای اینکه تکراری نباشه میکردم

2728
بهتر اصلا باورم نمیشه خوشبحالت پس ، مثل بز بیافته سرت خوبه؟😂😂😂 بگو چیکار کردی و چیکار کرد شاید بر ...

ای وای😂😂😂😂

بابا من اصا خودم گرمم اینم مث من بود الان میلش کم شده

واقعا ترسیدم نکنه چیزی شده

اخه کم میلی هم نیست،کلا نمیخواد😐

خب خداروشکر خیالم راحت شد واقعا اصلا باهام این موضوع رو در میون گذاشن جا خوردم فکر میکردم شاید تکر ...

مسائل زناشویی هیچوقت تکراری نمیشه مثل غذا خوردن نیاز هر آدمیه ولی بعضی وقتها شرایط روحی وگرفتاریها باعث بی میل شدن میشه 

مسائل زناشویی هیچوقت تکراری نمیشه مثل غذا خوردن نیاز هر آدمیه ولی بعضی وقتها شرایط روحی وگرفتاریها ب ...

ممنون از کمکت❤️

به خدا انقدر حالم گرفته شده بود که خدا میدونه 

ای وای😂😂😂😂 بابا من اصا خودم گرمم اینم مث من بود الان میلش کم شده واقعا ترسیدم نکنه چیزی ش ...

اره منم هستم ولی مرد گرم بشه جا مکان نمیفهمه یه نرررر کاملا گم شن ایشالا😂😂😂

میگن قرص اعصاب اخه ادمو از پا میندازه 

کی میگه عزیزم؟؟؟

یه متخصص اعصاب و روان واسه تخصصش ۱۱ سال درس نمیخونه که مریضاشو از پا در بیاره که😅

اتفاقا مریضی های روحی ادمو از پا در میارن...استرس افسردگی وسواس ..همه ی اینا باید درمان شن گلم..

یه سری داروها هستن دوسه هفته ی اول خوابالود میکنن ادمو..شاید واسه ی این میگن از پا میندازن😅نگران نباش فقط پیش متخصص برید با همسرت تا دوباره زندگیتون مثل قبل شه😘

الان کلی خانوم میاد میگه بهتررررر ما که شوهرامون هی هر شب میلش میکشه 😂😂میگن به این برکت ک میان میگن 

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای 
2706