2726
عنوان

امیدوارم این تاپیکو نبندن😞

399 بازدید | 29 پست

دوستام سلام

همسرم به خاطر یک سری شرایط بد روحیش 

میلش کاهش پیدا کرده ،واقعا نمیدونم چیکار کنم دیگه

قبلا میل خیلی بالایی داشت ،همچین کاهشی واقعا عجیبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چیزای گرم ببده بخوره مثل گردو موز دارجین دم کن زنجبیل اینا بده بخوره منفجر شه با دو بیاد سمتت😂😂

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
چیزای گرم ببده بخوره مثل گردو موز دارجین دم کن زنجبیل اینا بده بخوره منفجر شه با دو بیاد سمتت😂😂

اصلا خودش میگه من از شرایط جسمی کاملا اوکی ام

ولی شرایط روحیش نمیزاره

بنظزم‌به پزشک‌مراجعه کنین‌هزیزم.روحیه خیلی تاثیر‌گذاره تو این‌روابط

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
بنظزم‌به پزشک‌مراجعه کنین‌هزیزم.روحیه خیلی تاثیر‌گذاره تو این‌روابط

اصلا خیلی عجیب شد برام که همسرم با اون میل شده اینطوری

الان هم سفره

بهم گفت من شاید چند ماه طول بکشه تا درست بشم

شاید با همکاری تو اوکی بشم

ولی من واقعا نمیدونم چیکار کنم 

من خودم میلم بالاس ولی جدی دیگه نمیدونم باید اصلا چه کاری انجام بدم

خوب مشکلات روحی روانی خستگی کاری روی مسائل زناشویی تاثیر زیادی داره شوهر منم یه مدت درگیری داشت با وجودیکه خیلی گرم بود ومیخواست ولی اصلا نمیتونست وتحریک نمیشد ولی بعد از اون موضوع درست شد 

2706