2726
عنوان

شده معلمتون واسه این که خوشگلین باهاتون لج کنه؟😐😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1614 بازدید | 84 پست

اره خیلی پیش میومد خودشون زشت نبودنا ولی الکی لج میکردن تیکه مینداختن. یه بار یه معلم ورزش داشتم باهام لج بود الکی الکی مت اتفاقا از بچه مثبتا و درس خونا بودم. عطسه میکردم فحش میداد بیشعور مثلا یه بار گفت زهرمار. یه بار گفت اینجور عطسه میکنی مغزت میاد تو دهنت  حالا زیادم عطسه نمیکردما این معلم چند سالمون بود

ی معلم داشتیم فوق العاده خوشتیپ و خوشگل.هیکل عاااالی. اخلاقشم خوب بود همه بچه ها دوسش داشتن. معلمای ...

چقدر بده که حاصلش شده این که ادم به معلماش اینجوری بگه...

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیییی 😂باز خجالت کشیدم

نه نکش تاپیکام بدون تو انگار یه چیزیشون کمه😁

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            

معلم اجتماعی راهنماییم: حالا چرا انقدر ناز میکنی؟ فقط چون از سرجام تا میزش آهسته راه رفتم تا برگه امتحانیمو چک کنم

دبیر زبان دبیرستانمم سوالات خارج از کتاب میپرسید تا مچمو بگیره چون فهمیده بود دارم آیلتس میگیرم

2728
اگه میتونی ببخش تا خدا هم ببخشه عزیزم  پارسال معلم پسر منم همینجوری بود متاسفانه  به نظر ...

بله درست میگید ۱۰۰٪ کسی ک با بقیه رفتار نامناسبی داره داره کمبود ها و خلا های خودشو پر میکنه با اینکارش 

نمیشه توقع رفتار نایس از همه داشت ولی بعضی موارد رو هم نمیشه نادیده گرفت اصلا 

شما تو انتخاب مدرسه و معلما لطفا خیلی خیلی خیلی دقت کنید چون خودم تجربه ش کردم میگم 

خیلی تو روند روحیه فرزند در آینده تاثیر گذاره و ممکنه تا سال ها از اون بابت ناراحت بمونه 

نه نکش تاپیکام بدون تو انگار یه چیزیشون کمه😁

😂😂😂اخ دختر

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خوب اون حق نداشت دخالت کنه عزیزم ..معلم میخواد باشه باشه وظیفش و لطفش به ما درس دادنه نه دخالت کردن ...

ب قول دوستمون شما نارسیستی عزیز 

ن 80 درصد معلما تو مائل انضباطمون هم دخالت میکردن

چقدر بده که حاصلش شده این که ادم به معلماش اینجوری بگه...

معلمایی هی بیخودی به بچه ها فحش بدن.به خاطر پایین شهری بودنشون بهشون سرکوفت بزنن و تحقیر کنن. معلمی که بلد نیس یه جدول تناوبی ساده رو درس بده معلم زیستی که وسط امتحان ادرس ارایشگاه مردونه از بچه ها میپرسه و....‌حق دارن پشت سرشون بد بگن. معلم خوبم بود ک انگشت شمار بودن

ب قول دوستمون شما نارسیستی عزیز  ن 80 درصد معلما تو مائل انضباطمون هم دخالت میکردن

نارسیستم؟😂اره نارسیستم مرسی که اینهمه راهنمایی کردی در ضمن زمان ما مسائل مربوط به غیر درس رو معلم حق نداشت دخالت کنه دیگه نمیدونم شما مال کدوم دورانین!! راستی خودتون دبیرین؟

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            

معلم ورزش راهنماییم بی ادب بود کلا اصلا شخصیتش شبیه یه تحصیلکرده شهری نبود بهم بی احترامی کرد مامانم به معاون گفت مدیر و معاون حقشو گذاشتن کف دستاش

معلم ورزش دبیرستان، شوهرش و پدرش فوق‌العاده پولدار بودن با این حال بازم کرم میورد مدرسه میفروخت! یه بار بهم گفت چه پوست داغونی، چرا انقدر دونه ی سیاه داری رو گونت و... بازم مامانم پیگیری کرد دفتر جوابشو داد بعدم خودش اومد از دلم درآورد

بعضی معلما بی علت اذیت میکنن و با یکی لج میکنن واسه خودم پیش اومده و واقعا اذیت شدم هیچ وقتم حلال نم ...

خدالعنت کنه ی معاون اینقد اذیتم کرد نتونستم خودم کنترل کنم بهم تهمت زده بود نشستم وسط سالن بلندبلند گریه کردم همه جمع شده بودن دورم. یه معلم دیگه اومد با حالت تمسخر گفت چیه؟شکست عشقی خوردی؟ الهی ک سرش بیاد

خدالعنت کنه ی معاون اینقد اذیتم کرد نتونستم خودم کنترل کنم بهم تهمت زده بود نشستم وسط سالن بلندبلند ...

چی بگم عزیزم میدونم نمیتونی فراموشش کنی واسه خودمم پیش اومده کم اشک نریختم خدا جای حق نشسته نگران نباش

ببخشيد خندم گرفت😅😅😅

چندسالته؟محصلي؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

حالا من از معلما راضیم کلا دوسم داشتن ...خیلی هوامو داشتن یه وقتایی میبینمشون  ...خیلی با محبتاشون شرمندم میکردن ..امیدوارم هرجا که هستن موفق باشن 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2706