2726

تاپیک فقط برا سرگرمیه نه چیز دیگه💔

این همه تایپ کردم دستم شکست😂نظرندین خیت میشم😂😂💔💔

یکم از خودتون بگین بچه ها اخلاقتون و اینکه  متولد چه ماهی هستین😎منم ازچیزایی که شنیدم و از اخلاقای خودم میگم(خودمم  خردادیم😄) میگندوشخصیته ایم😒(چه حرفا😑همه جا هم نوشتن ولی چرتی بیش نیست😒) بیحوصله ایم(بنظرم راسته😅) شوخ هستیم(درسته😘) بااسفندیا و اذریا و خردادیا خوب میشیم(اره واقعا😎) تنوع طلب(خدامرگم بده😂) زرنگ(اره واقعا😊)عقل و...مهمه تا دل (برا من که غلطه)عصبی(کجا عصبی ایم🔪🔪🤬🤬😂😂) لوس(من که نیستم🙄) حاضر جواب(😎🙌) 

و حالا اسفندیا چیزایی که میدونم رو میگم ازتون😎🙌

مهربون(اره واقعا😘) زودرنج(خیلی😅😅) رک(💛) لجباز(زیاد😑) احساسی(😍😍💚💚) حسود(نمیدونم🤷‍♀️)دلسوز(من که  اسفندی دلسوز ندیدم ولی میگن دلسوز هستین🙄) یکمی تو رویا زندیگ میکنن(اره واقعا😅) کم انرژی(بنظرم غلطه) صبور(🙄❌) دوست داشتنی(😍💛) 

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

این همه نوشتم دستم شکست😂یکم از خودتون بگین خردادیا اگه هستین میخوام ببینم شماها چجوری این

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

جونم😎

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جونم😎

خردادی ای؟ 😘یکم از خودت بگو اخلاقت و.. 

2728

منم اسفندیم ۱۲ اسفند ،مغرور ،خیلی احساسی و مهربون،تو رویا زندگی میکنم ،رک (ولی دل نمیشکنم)😂😂😂😎

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
جانی خردادیه و تمام خصوصیات خوب دنیا رو داره من عاشق خردادیام.

وس عاشق منم باش😂😂حالا دعام خوب بود یا نه که یکی مثل خودت گیرت بیاد😂🙄

من اسفندی ام

خب ازخودت بگو💚😊

خردادی ای؟ 😘یکم از خودت بگو اخلاقت و.. 

همه موارد بالا رو دارم ولی هرکدومو در مکان و شخص  مناسب رو میکنم 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
من شهریوریم حیلی احساسی خانواده دوست و ساده دل

خب یکم بیشتر بگو عزیزم💚😊💚

خودم خوب نیستم خو عاقا

وا😂بابات چی؟ 😂💔

2706