2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قانون جذب

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2720
یکم بیشتر توضیح میدین؟

میگن ک تو این تاریخ ب هدفی ک تو ذهنمونه میرسیم و فقط ب اتفاقات خوب و مثبت فکر میکنیم تا همون اتفاق بیوفته ینی ب هرچی فک کنی همون اتفاق میوفته...

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2714
میگن ک تو این تاریخ ب هدفی ک تو ذهنمونه میرسیم و فقط ب اتفاقات خوب و مثبت فکر میکنیم تا همون اتفاق ب ...

فقط به خاطر رند بودن تاریخ؟ 

شما خودتون اعتقاد دارید؟

فقط به خاطر رند بودن تاریخ؟  شما خودتون اعتقاد دارید؟

نه قانون جذب فقط مختص ب این تاریخ نیس یه قانون کلی هست برای همه ی مواقع.... نه من زیاد اعتقاد ندارم