2726

من از همه چیزم استفاده کردم 

صندلی غذا ماشین وروروئک نی نی لالای کریر و....

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من صندلی ماشین و صندلی غذاخوری و رووئک و کریر نخریدم برای سیسمونی ولی الان میخوام برم کریر رو بخرم چون حس میکنم نیاز میشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
من صندلی ماشین و صندلی غذاخوری و رووئک و کریر نخریدم برای سیسمونی ولی الان میخوام برم کریر رو بخرم چ ...

صندلی ماشین که عصای دسته...روروئک که جانِ

کریر و صندلی غذا استفادم نشد

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بعضی وسایل اگر بخری استفاده میکنی نخری هم‌مهم نیست مثلا صندلی غذا یا کریر یل تشک‌بازی و تخت پارک زیا ...

تشک بازی منم اصلا استفاده نکردم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
من صندلی ماشین و صندلی غذاخوری و رووئک و کریر نخریدم برای سیسمونی ولی الان میخوام برم کریر رو بخرم چ ...

صندلی ماشین و صندلی غذا رو حتما بخر. 

صندلی ماشین برای ایمنی بچه است و صد در صد واجبه. صندلی غذا هم برای غذا خوردنشه که خونه رو کثیف نمیکنه، غذا رو دستش نمیگیره راه بره توی خونه و بریزه و بخوره و یاد میگیره همیشه روی صندلی غذا بخوره

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2706