2733
2734
عنوان

جواب سوالم تو باشی اگر...(بیایید چالش اس ام اسی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 138 پست
یعنی هیچ کس نیست؟ دوست پسری؟ عشقی؟  نامزدی؟ همکلاسی🤤🤤😂😂🤣🤣🤣

ن والا😭😭😭😭

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من فرستادم جواب نداد🥴🥴احتمالا الان داره تو اینستا زنای ک ون لخت رو نگاه میکنه🙄

😂😂😂😂هلاک صداقتتتم

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

پیام دادم آنلاین نمیشه

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2738

الن من مجرد سینگل ب گور برا ک بفرستم بیایم تکت کنم 😑😑😑🔨⚒🛠🤣

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم

پشت فرمونه وگرنه می فرستادم 

البته میدونم هر وقت از این نوع پیام ها بفرستم 

میگه عسوسی فدات بشم 

پ.ن: عسوسی ساخته ذهن خودش هست منظورش عزیزم هست😐

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘

دعوا کردیم قهرم!!!

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
نه شاید آشتی کردین😊😊😍😍😍

بزار بفرستم اسکرینشو میزارم اینجا🚶

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜
2706