2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه سبکی دوست داری؟

هر کشوری فازش تو فیلم ساختن متفاوته مهم نیست چ سبکی فقط عاشقانه داشته باشه و پایان غمگین هم نباشه

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

کره ای خیلی دوست دارم ...یکی از خوباش ...مهم نیست خوب نباشی....فروشگاه ست بیول تازه کار.....نوازش قلبت خیلی خوب بود عاشقشم یعنی.....من ربات نیستم.....اینها رو خیلی دوست داشتم

زندگی چیزیست که برایت اتفاق می‌افتد، وقتی داری برای چیز دیگری برنامه می‌ریزی😊
هر کشوری فازش تو فیلم ساختن متفاوته مهم نیست چ سبکی فقط عاشقانه داشته باشه و پایان غمگین هم نباشه

نه عزیزم فاز کشورها رو نمیگم.میگم چه ژانری دوست داری.تاریخی، عاشقانه، کمدی ، هیجانی ، تاریخی

همین الان داشتم becoming jane می دیدم. زندگینامه ی جین آستن نویسنده ی کتاب غرور و تعصب بود. بد نبود

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
کره ای خیلی دوست دارم ...یکی از خوباش ...مهم نیست خوب نباشی....فروشگاه ست بیول تازه کار.....نوازش قل ...

مهم نیست خوب نباشی از شخصیت مردش خوشم نیومد

ست بیول تازه کارم کا صحنه ی اخرشو تو اینستا دیدم محو شدم اصلا

نوازش قلب رو دوست دارم ببینم

نه عزیزم فاز کشورها رو نمیگم.میگم چه ژانری دوست داری.تاریخی، عاشقانه، کمدی ، هیجانی ، تاریخی

همش خوبه😂 فقط توش عاشقانه هم باشه و پایان ݝمگین نباشه

نسل خورشید . گابلین . یک پایان خوش دیگر . مدافع . ملکه کی . هوارانگ . عاشقان ماه

قشنگ سه تاش مناسب زار زدنه😭😭

2706