2733
2734

خانما مادرشوهر من خیلی مرغارو خوشمزه میپزه عین مال بیرون میشه میدونه خیلی دوست دارم مرغاشو هردفه میرم خونشون میگه بخاطر تو مرغ پختم

دیشب دعوتشون کرده بودم خونمون با عمو ها و پدربزرگ مادربزرگ شوهرم مرغ پخته بودم و قورمه سبزی و ژلع و ۲مدل سالاد تا سفررو انداختم نخورده برگشت ی تیکه مرغ با قاشقش اورد بیرون جلو ۳۰ نفر ادم گفت انگار انداختی تو لجن دراوردی🤕بعد همشون خندیدن بخدا هرکاری کردم ۱۰ مدل امتحان کردم نتونستم مدل اون بپزم مامانم مرغو زیاد سرخ میکنه یجوری میشه خودم ۱۰ مدل انتخاب کردم مثل مال مادرشوهرم نشده روام ندارم بگم بهم یاد بده فقط یبار فهمیدم ک زیاد سرخ نمیکنه و اخرشم کرفس میریزه بهدا ادم انگشتاشم میخوره توروخدا اگ کسی بلده بهم یاد بده توی مرغش سفیده سفید میشه عین مال بیرون کامل میپزه توروخدا اگ کسی بلده یادم بده خانوما خسته شدم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فلفل دلمه ای بنداز داخل اب مرغ خیلی خوشمزه میکنه ، زعفرونم بریز

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738

کوفت بخوره 

ادم مگ وقتی میره مهمونی اینجوری گند میزنه ب زحمات صابخونه:/

اصن ازین ب بعد نون خشک بده بخورن

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2706