2733
2734
عنوان

اونایی که مامان شدن

229 بازدید | 23 پست

مادر شدن چه حسی داره؟چند سالگی مامان شدین

من عاشق مادرشدن بودم .راستش انقدر عاشق همسرم بودم از خدام بود ازش بچه دار شم.ولی به خاطر خاتوادش که باهم مشکل داشتیم نمیذاشت بچه دار شیم

بعدش من دیگه نخاستم راستش دلم نیومدبچه ای بیاد که همش تو دعوا باشه و اذیت شه نداری بکشه.

ولی دلم میخاست تو وجودم حس کنم بچه رو حیییف....

شیرین هست.

ولی مسئولیت سنگین واقعا .سخته

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیست سالگی بچه دار شدم و بچم الان ده روزه است خیلی قشنگه یه حس وابستگی و عشق که با هیچ چیز توصیف نمیشه مخصوصا اون لحظه اول که بچت رو بهت نشون میدن ان شاء الله خدا به شما هم نی نی بده خیلی شیرینه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
2738

باردارم

امروز رفتم دکتر سونوی قلب

یه فندق کوچولو رو بهم نشون داد که داشت تند‌تند میلرزید،دکتر گفت قلبش هست که داره اینجوری میشه😍😍😍😍

حس وصف‌ناپذیری بوددددد....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706