2733
2734

💗سلام💗

https://www.instagram.com/abes69_315/?igshid=1norr8m4r44d0

همونطور که 💚امام زمان(عج)💚 فرمودن، 💗خدا💗 رو به 💚حضرت زینب کبری(س)💚 قسم بدین 💚امام زمان(عج)💚 ظهور کنن 

بیمارها شفا پیدا کنن 

جوامع اسلامی همیشه پیروز باشن

همه حاجت مندا حاجت روا بشن 

رهبر سلامت باشن همیشه

برای منم دعا کنید 🙏🏻 😔

مشهدیا و قمی های عزیز سایت التماس دعای ویژه 

همچنین شیرازی های گل هر وقت به حرم 💚شاه چراغ💚 مشرف شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭یا زینب کبری

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2731
2738

السلام علیک یا عقیلة العرب یا ام المصائب یا اخت الحسین یا بنت علی یا زینب کبری 💚

اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب سلام الله علیها 💙

ممنونم عزیزم از اینکه لایق دونستی و تگ کردی. التماس دعای ویژه 💕

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
💕سلامی💕 از طرف شما به خانم جان

وااای باورم نمیشه ممنونم خدا خیرت بده. چند روزه دارم برای حضرت زینب اشک میریزم و توسل کردم انگار این یک نشونه بود که یعنی حضرت زینب توجه دارند

خدایا کمکم کن