2737
2734
عنوان

باورتون نمیشه دختر دایی 5 سالم چی گفت +18🤐😥

| مشاهده متن کامل بحث + 7196 بازدید | 263 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😆😆😆😆ببینم وقتی من از یکی خبر بگیرم ک کیلومتر ها ازم دوره و مدت ها ازش خبر نداشتم و بفهمم اون خبر ...

عزیزدلم دوست خوبم زمان تغییر دادن عقاید دیگران گذشته من و شما و خیلیا به جن اعتقاد داریم و اعتقادمون درسته چون تو کتاب قرآن اومده وقتی خداوند تو آیه آخر سوره ناس میفرمایند و جنه و ناس یعنی از شر جن و آدم پس جن وجود داره بعضیا از این ور بوم افتادن و نمیخوان قبول کنن که وجود داره در واقعه میخوان منکر حرف خدا بشن من معتقدم ما نباید سعی کنیم به اینجور افراد بفهمونیم که اشتباه میکنن چون دیگه عصر حجر نیست الان کتاب هست اینترنت هست همه رفتن دانشگاه درس خوندن پس بهتره باهاشون بحث نکنیم بذاریم تو عالم خودشون و اعتقادات خودشون بمونن عشقم💖💖

2731
اسی فکر نکنم بچه ۵ ساله انقدر بفهمه که این داستانا بتونه از خودش دربیاره یا خونشون عوض کنن یا برن پ ...

بخدا اصلا بچه ای نیست دروغ بگه و عقده توجه داشته باشه 5.6 خانواده ایم عین پروانه دورش میگردیم 

خودمم خیلی از خونه داییم میترسم یه انرژی منفی بدی داره

بعد هرچیم بچه بینوا بهشون میگه توجه نمیکنن

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)
2738
نترسیدن فرق داره با اینکه قبولشون نداشته باشی.منم نمیترسم.من درست میگم چون تجربشو دارم ن فقط دیدن فک ...

خبرو‌همه میگیرن

اعتقادی ندارم به وحودش

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
تو گفتی قران گفته هس خب قران گفتخ صیغه حلاله چرا با صیغه یکساعته مخالفین پس

تو قران هیچ حرفی از صیغه گفته نشده

توروخدا اطلاعات ندارین دینو زیر پا نزارید و باعث تنفر نشید

صیغه در زمان پیامبر معنای دیگه ای داشته 

وقتی زنی که شوهرش تو جنگ کشته شده رو صیغه میکردن از نظر مالی نیازهاشو برطرف میکردن 

در ضمن زمون گذشته چیزی به اسم عقد و شناسنامه و محضر نبوده در نتیجه همه ازدواجا به صورت صیغه ای بوده ولی صیغه دائم یا همون ۹۹ ساله خودمون 

امروز یه عده بیفکر برای برطرف کردن نیاز جنسی صیغه ۱ ساعته میکنن که کلا از نظر اسلام گناهه چون هدف عشق و پایداری نیست و زدن برچسب قانونی به رابطه نامشروعه

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم
پسر کوچیکم میدیدشون  منتهی اون روی سقف میدید  متاسفانه مقداری از موهای من سه، چهار سال پ ...

ممنون از تجربت گلم حتما انجام میدم براش 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)
خبرو‌همه میگیرن اعتقادی ندارم به وحودش

دوست عزیز خب اینکه شما اعتقادی نداری مشکلی نیست.اصلا بهتر که ادم به این چیزا توجه نکنه چون واقعا رو ادم تاثیر منفی میزاره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706