2726
عنوان

باورتون نمیشه دختر دایی 5 سالم چی گفت +18🤐😥

| مشاهده متن کامل بحث + 7195 بازدید | 263 پست
نه من تاحالا ندیدم. اما یکبار از یه سایت روانشناسی خوندم که بچه تو این سن باتوجه به اطرافیان ،شروع م ...

سعی کردیم باهاش وقت بگذرونیم ولی بعد ی مدت خیره شدن ب یجا میگه دوستم میگه بیا تنهایی بازی کنیم و پا میشه میره

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)
توهم‌زدی گلم خیلیا توهم میزنن

😆😆😆😆ببینم وقتی من از یکی خبر بگیرم ک کیلومتر ها ازم دوره و مدت ها ازش خبر نداشتم و بفهمم اون خبر ها دقیقا درست باشه ب نظرت توهمه؟

من فرق توهم و واقعیتو خیلی بهتر از تو میدونم قرار نیس اگه تو چیزیو تجربه نکردی توهم باشه

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خواست یه چیزی بگه 😏😅😅نمیدونه ما کارآگاهیم🤣

شما هرجور میخوای فک کن عزیز 

گفتم بالاتر که گفته اولا فقط بهش زل میزده ولی بعدا اومده باهاش حرف زده و ب قول خودش دوست شدن

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)

پسر کوچیکم میدیدشون 

منتهی اون روی سقف میدید 

متاسفانه مقداری از موهای من سه، چهار سال پیش گم شد، پشت سرم بود متوجه نشده بودم، شوهرم که میخواست موهام رو ببافه متوجه شد، من نه جایی غیر از خونه خودم و پدرم نخوابیده بودم 

از اون روزا دیگه مریضی ولم نکرد 

همون موقع ها پسر کوچیکم که تازه زبون باز کرده بود زل میزد به سقف جیغ میزد جوجو، گریه میکرد وحشتناک 

با یه عالمی صحبت کردم همه چی رو گفتم، اولش وجود اجنه رو کتمان میکرد ولی وقتی بهش گفتم من تحصیل کرده م مطالعه در این زمینه هم زیاد داشتم میدونم اجنه وجود دارن فقط بعدشون با ما فرق داره، کوتاه اومد و گفت که چون اطلاعات داری راستش رو میگم 

گفت متاسفانه برامون دعا گرفتن و یه جن رو وکیل کردن برای بردن موهام 

گفت متاسفانه تو خونتون رفت و آمد دارن، گفت بچه روحش لطیف میبینه 

چنتا راهکار داد 

یکیش بلند کردن صدای اذان تو خونه 

یکی دیگه خوندن هر روزه آیت الکرسی تو آب و ریختنش چهار گوشه خونه 

گذاشتن قرآن تو سقف خونه 

بعد این کارها دیگه پسرم چیزی ندید 

البته بچه های هم سن دختر دایی شما دوست خیالی هم دارن 

باید ریشه ای بررسی کنید 

من

خب هرکسی نظری داره ولی خب مبنای فکریت چیه؟

اگه عقله که میگه قطعا باید یه موجوداتی علاوه بر انسان تو دنیا زندگی کنن چون یه نشونه هایی از ماورا طبیعی تو زندگی دیده میشه که قطعا کنترل کننده ای داره 

اگه دینه که شسته و رفته گفته همچین چیزیو

من یه دختر ۱۸ ساله ام. دوست دارم با عقل و حرفم سنجیده بشم تا سن کمم❤نظر شما همیشه محترمه و احترامت قطعا واجبه.اما در قبال احترام انتظار احترام ازت دارم دوست خوبم❤تو تاپیکای ادبیات و ترسناک تگم کنید ممنونتونم
خب مگه نمیگی خونه داییت جن داره داییت دیدتش  شاید بچه راس میگه  از خونه جابه جا شن اگه ب ...

زنش واقعا درک نمیکنه میگه بچه دروغ میگه:|

خدا خودش گفته قبل انسان جن آفریده  یا جنا به حضرت سلیمان خدمت می کردن توی قرآن هم خیلی راجب جن ...

اره واسه این خانم گفتم که گفتن مسیحین و... اصلا کافر ربطی به دین نداره یکی به چشمش میاد کافره یکی مسلمونه 

ربطی به دین نداره حوصله ندارم توضیح بدم پس بیخیال😐

تو گفتی قران گفته هس

خب قران گفتخ صیغه حلاله چرا با صیغه یکساعته مخالفین پس

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706