2726
عنوان

دختر دارا خواهرا دختر مجردا یه لحظه...به نظر شما؟ سرگذشت+؟

| مشاهده متن کامل بحث + 906 بازدید | 91 پست

خوب اگه اینقدر دوستت داره برات صبر میکنه اهداف و آینده رو اصلا فدای ازدواج نکن مطمین باش همیشه وقت برای ازدواج هست هروقت ایشون ب صورت رسمی پا پیش گذاشتن اجازه بده بیان باهاش صحبت کن و بگو حداقل تا ۲۰ سالگی قصد ازدواج نداری سنگ‌محکی میشه براش ک ببینی واقعا میخادت یا فقط هوس یا هرچیز دیگس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با اینکه ۱۶ سال بیشتر ندارم خواستگار زیییااادد دارم در حدی ک بعضی وقتا حس میکنم شاید من غیر عادیم😅ق ...

والا من تا 24سالگیم ب ازدواج فکر نمیکنم

قیافش چطورهه من اگ قیافش خ خ خ خوشگل باشه شاید ی تایمی با طرف رل بزنم🍫🍓

میوو
با اینکه ۱۶ سال بیشتر ندارم خواستگار زیییااادد دارم در حدی ک بعضی وقتا حس میکنم شاید من غیر عادیم😅ق ...

مغازه داره رد کن بره کار دولتی انتخاب کن

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

اصلا این کارو نکن هنوز خیلی ستنت کمه 

حتی کسایی که هدف ندارن و زود متاهل میشن در آینده حسرت میخورن چه برسه به تو که هدف و ارزوی پیشرفت داری

در آینده که شاغل شدی و دانشگاه رفتی کیس های خوبی هست 

اگه خانوادت اجبار نمیکنن راضی نشو عزیزم

من مامانم بااینکه  ۱۸سالگی ازدواج کرده و پدرم خیلی مرد خوبیه اما میگه نمی ذارم دختراپ زیر۲۵ازدواج کنن

شما هم مشغول درس و پیشرفت باش 

همه چیز به موقع خوبه نه دیرتر و نه زودتر

موفق باشی🌹

منم متولد ۸۳ هستم با قد ۱۷۰ و وزن ۵۶ کلاس یازدهم  من بودم ازدواج میکردم 😉 الان کلی از دوستام ...

من ۱۷سالمه تاحالا خاستگار نداشتم😆😂

بعضی دوستامم ازدواج کردن و خاستگار زیادم دارن

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎

اینکه خواستگار داری چون  دختره سنگینی هستی 

تو هنوز خیلی وقت داری برای پشیمون شدن 

اون اگه میخاست  چرا میعام میفرسته  اصلا بهش فکر نکن اهمیت نده ۳۰ سالت نیست که پشیمون بشس مطمعن باش بعداز تحصیل بهترینها میاد برات حتنا تحصیلتو ادامه بده فعلا دوره خواستگارو خط بکش 

ازدواج کنی  وقت نمیکنی   درس بخونی بعد همش میشه ارزو برات  

من شخصا با ازدواج توی سن تو موافقم!! ولی باید ببینی از نظر دیگران ( پدر و مادرت) اونقدری عاقل هستی که زندگیتو خراب نکنی یا نه... البته خیلیا توی سی سالگی هم عاقل نمیشن😑 ولی دیگه... به خودت نگاه کن دیگه...

خب باید بگم که انگاری تحت تاثیر این کارای پسره و نظرات اطرافیانش قرار گرفتی.اگه هدف داری به چیزی جز هدفت فکر نکن.یچیزی میگم ناراحت نشیا.پارس الان قیمتش همین حدودا هست حالا متوجه نشدم منظورت چی بود پارس نوک مداد ۱۸۰تومن خریده چیه؟ یعنی منظورت اینه خیلی پول داده برای ماشین و برات جالب اومد؟ خیلی دعا میکنم خوشبخت بشی دختر خوب

2706