2726
😂😂😂😂😂هنوزمتعجبم بخدا... چیزی نگفتم فکرکنه درست فکرمیکنه

دوستم بهش توضیح بده یه وقت جلو دوستاش یا جایی بحثش پیش بیاد بنده خدا ضایع میشه

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی خونه پدرم بودم تازه کامپیوتر خریده بودیم نتمون دایال آپ بود وصل تلفن می‌شدیم 

هر کار میکردیم وصل نمیشد انقد غر زدم به برادرم که نگو 

چند جا زنگ زد از دوستم پرسیدم از دوستش که سیستم رو ازش خریده بودیم پرسید چند تا کد گفت بزن وصل نشد که نشد منم خدای اعتماد به نفس یه سر به جونش غر میزدم از دوست تو خریدیم اینم خراب بهمون داد

بالاخره بعد سه روز برادرم اومد گفت بذار خودم ببینم چرا نمیشه دید اصلا سوکت تلفن رو به کیس وصل نکردم😂😂

😂😂 نابود شدم انقد با تاسف نگام میکرد

یه بارم عصر رفتم میوه فروشی با صدای بلند و رسا گفتم سلام صبح بخیر یارو گیج شد😂

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2728
سوتی  نیست... اما دیروز فهمیدم شوهرم فکرمیکنه همه ی زناهمزمان پریودمیشن منم چیزی نگفتم برهمین ب ...

شوهر من فک میکرده فقط زنا پریود میشن دخترا نمیشن

تو نامزدی یبار پریود بودم بهش گفتم یهو ساکت شد بعد ها بهم گف اصن اون موقع که گفتی پریودی پرام ریخت😂

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
شوهرم رفته بود حمام منم زنگ زدم به برادرشوهرم گفتم برامون خیارشور بخره بیاره(معازش سره کوچمون بود) گ ...

توخیلی خوبی 

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
خوبه دیگه از بس مثل جوونای امروزی نیستن.برین خدارو شکر کنین

اره واقعا اصلا مثه امروزیا نیست

با اینکه دهه ۷۰ ایه

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

خالم میگفت زنگ درو زدن بعد مادربزرگم رفته درو وا کنه دیده حلوا دادن به جا اینکه بگه خدا رحمت کنه  گفته خدا لعنت کنه میگفت خالم من اینور ترکیده بودم میگفت خودشم متوجه نبود ولی اونی که حلوا اورده بود میگفت حتی جوابم نداد بد بخت 😅😅😅

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
سوتی  نیست... اما دیروز فهمیدم شوهرم فکرمیکنه همه ی زناهمزمان پریودمیشن منم چیزی نگفتم برهمین ب ...

😂😂😂😂😂😂

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
2706