2726
عنوان

زایمان طبیعی و افتادگی رحم

183 بازدید | 11 پست

دوماهه زایمان طبیعی انجام دادم از واژنم یه غده گردالی مشخصه ...هیچ علائمی ندارم میترسم افتادگی رحم باشه ...خیلی نگرانم با وجود بچه تنهایی چطور برم دکتر

تروخدا گزارش بزنید ممنون براتون صلوات میفرستم...ایشالا ب هرچی میخواین برسین🙏😞

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5062019/دعا-واسه-فروش-ملک-

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم مثل تو هستم ولی اون رحم نیست مثانس من رفتم دکتر گفت مثانته 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
چ کار کردی تو هم طبیعی آوردی...چ کنم درست میشه بدون عمل

اره دو تا زایمان طبیعی پشت سر هم داشتم تنها راه چارش عمله میگن عملشم مثله سزارینه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
مگه داشته یعنی میره بالا

تا چند وقت بعد از زایمان طبیعیه من اینجوری نشدم ولی مادرشوهرم مشکل شمارو داشت رفته بود دکتر گفته بود خودش میره بالا تو نت هم نوشته ورزش کگل کمک میکنه زودتر به حالت اولش برگرده

عملش چطوره؟

مثله سزارین