2410
2553
عنوان

خونریزی سقط چطوریه

116 بازدید | 5 پست

چندتا علائم داشتم اما منتظر موندم  پریودیم بگذره ..پربودیام منظمه اما اینبار واسه بار اول ۱هفته قبل از موعد پری شدم.. خونریزی اینبارم با هربار پریودیم فرق داره خیلی غلیظ و تو یه بار میاد.. تیکه تیکه خون نمیاد.. یعنی سقطه؟ دوماه پیشت که سقط اوایل بارداری داشتم انگاری به نظرم همینطوری بود..  چکار کنم خانما سقطه یعنی؟

شاید

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

من سقط داشتم ولی شیش ماهه بود پشت سرش تا دوهفته تیکه های بزرگ میومد مث جیگر

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من سقط داشتم ولی شیش ماهه بود پشت سرش تا دوهفته تیکه های بزرگ میومد مث جیگر

6ماهه؟

از هفته 20 به بعد که سقط نیست،زایمان زودرس هست.چند هفته بودی؟

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
2456
6ماهه؟ از هفته 20 به بعد که سقط نیست،زایمان زودرس هست.چند هفته بودی؟

۲۰ هفته بودم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
۲۰ هفته بودم

24 هفته بودم و تو بیمارستان.ولی گفتن زایمان زودرس و بچه م رفت تو دستگاه.8 روز زنده مونده بود

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.