2737
2734
عنوان

خواستگارامو هی رد میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 69 پست
تو راه بده روحیه متاهلی خودش میاد😄

اگر ادم درست حسابی باشه اره

درست حسابی ندیدم

در ضمن شرایط منو هر کسی نمیپذره

از نظر مالی اوکی باشه مشاور پیش از ازدواج و تست روانی بدیم

اگر اوکی بود ازدواج میکنم باهاش نبود نمیکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر ادم درست حسابی باشه اره درست حسابی ندیدم در ضمن شرایط منو هر کسی نمیپذره از نظر مالی اوکی باش ...

منم مث تو فکر میکنم

هر کسی طبق سلیقم نیس

حتی رو نحوه ی راه رفتن هم حساسم

دیگه خدا خودش بخیر کنه😂😂😂

فمینیست هستم
2728
100 درصد اشتباه می کنی من خودم همسنتم فکرمم مثه توعه که بچم آمادگی ندارم اما خاستگارارو الکی رد نمی ...

افرین بهت😍👍

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
سعی کنید بین 23 تا 25 سالگی ازدواج کنید بهترین سنه واقعا از 25 به بالا خواستگار خیلی کمتر میشه برا ...

من از ١٩سالگى تا ٢٣ سالگيم خواستگار داشتم اما خوب نبودن مثلا اخريش ٤٠ سالش بود جاى پدربزرگم 😂😂اون يكى مهندس بيكار 🤦🏼‍♀️

بايد چيكار كرد تا خواستگار خوب داشت ؟😁چند روز ديگه٢٤ سالم ميشه 😑.

منم خیلی جزئی نگرم تو روابط رو حرفهای طرف خیلی حساسم رو رفتاراش 

اصلش هم همینه

از هول هلیم نباید بیفتیم تو دیگ

۳۰ سالگی با یه مرد واقعی زندگی رو شرو کنیم بهتره تا ۱۹ سالگی با مردی ک از روی احساس انتخاب کردیم

البته این اعداد مطلق نیس..نریزین سرم😄

فمینیست هستم
2738
اینکه سنت کمه شکی نیست...ولی اینم که خواستگار خوب کمه هم شکی نیست... حقیقت اینه تا نمیخوای همه آنیت ...

اره دقیفااااااا از اینشم میترسم ک الان این خوبا رو رد میکنم بعد دیگه اون موقع ک میخوام همه چپرچلاق

خالمم ازدواج نکرده هی رد میکرد ،الان هرکی براش میاد یا طلاق گرفته،یا زنش مرده،یا بچه داره یا پیره

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
من از ١٩سالگى تا ٢٣ سالگيم خواستگار داشتم اما خوب نبودن مثلا اخريش ٤٠ سالش بود جاى پدربزرگم 😂😂اون ...

اون ۴۰ سال با کدوم عقل واسه تو امده خاستگاری؟😐😐

قبلا ازدواج کرده بود مرده؟

فمینیست هستم
من از ١٩سالگى تا ٢٣ سالگيم خواستگار داشتم اما خوب نبودن مثلا اخريش ٤٠ سالش بود جاى پدربزرگم 😂😂اون ...

دیگه بستگی داره با چه ادمایی در ارتباط باشیم با کیا اشنا بشیم

در ضمن ازدواج درسته مهمه ولی خوب نباید همه زندگیشو ادم روش بزاره

اگر دو طرف علاقه به هم داشتند از نظر ذهنی و جسمی سالم بودند و مسئولیت پذیر ازدواج میکنند

خوب پس چی من دلسوطانه گفتم ازدواج اصن بد نیست نگا نکن بد میگن تو دوستم باشی با ی مرد چالش داری باهاش ...

مررسی عزیززززززم😍👍

اره دقیفااااااا از اینشم میترسم ک الان این خوبا رو رد میکنم بعد دیگه اون موقع ک میخوام همه چپرچلاق ...

خالت شاغله ؟ درسشون رو ادامه دادن؟؟

منظورم اینه تو جامعه هستن؟

فمینیست هستم
به خواستگارا بگو سنم کمه امادگی ندارم پیگیر باشن دوباره میان

اوناام میگن باشه😂😂

2706