2733
2734
عنوان

خواستگارامو هی رد میکنم

1001 بازدید | 69 پست

بچه ها من هی هرکی میاد بدون فکر رد میکنم چون اصلا آمادگی ازدواجو ندااارم

ولی هر کی ام میاد واقعا شرایطشون خوبه،از نظر خانواده،اخلاق،درامد،ماشین،خونه

همه میکوبن تو سرم میگن خاک تو سرت🙁واقعا امادگیشو ندااارم،تازه۲۰سالمه

مامانم میگه حالا هی اینارو رد میکنی ی روز ک دلت شوهر خواست اون موقع دیگه کسی نیس اگرم باشه همه چپر چلاق

یعنی اشتباه میکنم؟

حالا اینا هیچی بعضیاشونو ک رد میکنم بعد چند وقت اوضاع مالیشون بهترم میشه😅یکیشون پراید داشت الان شاسی بلند داره

اون یکی خونه خریده( حالا نمیدونم کجا)

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه اسی ‌میشه با دلای پاکتون برام صلوات بفرستین .مرسی🌷

فرستادم عزیزم

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2728
نمیدونم زندگی هر کسی فرق داره  سنت هم فعلا پایینه ولی الکی رد نکن، یه دو جلسه باهاشون صبحت کن ش ...

حس میکنم باید برم مشاوره🙁

باور کن منم همینم 😕 همش رد میکنم نمیفهمم با خودم چند چندم😂

حالا من دلم شوهر میخوادااا،ولی امادگیشو نداارم🤣

حالا من دلم شوهر میخوادااا،ولی امادگیشو نداارم🤣

اگ دوس پسر نداری و فکرت جای دگ نیست حتمن ب ازدواج فک کن اینو منی میگم ک مرد ستیز بودم د از ازدواج گریزون و چ قد پشیمونم ک سنم رفت بالا دارم ازدواج میگنم

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
2738

سعی کنید بین 23 تا 25 سالگی ازدواج کنید

بهترین سنه واقعا

از 25 به بالا خواستگار خیلی کمتر میشه برای یه دختر بیان هم به درد نخورن اکثرا

خودم 28 سالمه خواستگار تاحالا نداشتم و البته ناراحت نیستم

2706