2703
2553

سلام خانما  ما یه همسایه داریم بی شعور و بی فهم و درک همیشه و همه وقت صداشون تو خونه ماست مهمون دارن رفت و امد دارن اهنگ میزارن و... از دستشون عاصی شدم اعتراضم میکنیم یه جوری با ما برخورد میکنن انگار جرم وجنایت کردیم میان جلو در خونه ناسزا میگن نمیگن ما هم ادمیم  از دستشون ارامش نداریم تازه یه پسر مجرد دارن با دوستاش بساط مشروب و رفیق بازیشون براهه  اخه شما بگین ادم با اینجور ادما چطور برخورد میکنه از طرفیم به ما دروغ گفتن با دغل و دروغ یه شرطی رو زیر پا گذاشتن تو ساختمون ساکن شدن شرایط اینم نداریم از اینجا بلند شیم گیر کردیم به خدا امیدوارم به زمین سرد بخورن 😥😥😥😥😭😭😭😢😢😢😢😢

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  

کاملا درکت میکنم عزیزم خودم چندسال پیش کشیدم 

تازه مال ما دوتا بودن مدامم باهم دعوا داشتن !!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خدا واسه دشمن هم از اين همسايه ها قسمت نكنه خيلي سخته

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببخشیدا ناراحت نشی 

برین بمال درب خونشون 

دسته هاشم عنی کن 

یه یادداشتم بذار که اگه سر صدا کنین بساط همینه

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
2714

ما ازین بد تراشو داریم کنارمونم هستن باهاشون دادگاهی هم داشتیم شوهرمم کتک زدن خدا لعنتشون کنه الهی ازشون نگذره تو خونه خودمون ارامش نداریم اگه مستاجر بودیم یه لحظه هم نمیموندم این خونه

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

صبربده بهت خدا.ماهم یه دونه ازاینا داریم که خودش پلیسه نمیشه بهش چیزی گفت.دوتاسگ داره توخونش یکسره یاداره سر سگاش دادمیزنه یا زن وبچشو میزنه.یا باصدای بلندآوازمیخونه.مثه ساواکی هاست

این اهنگ قشنگ رو گوش کن:عاشقی از روزبه بمانی.

خب حالا که اینجورین هربار پسرشون رفت خونه با دوستاش زنگ بزن به 110 بگو یه مشت پاتیل تو خونه بغلیمون دارن عربده میزنن.شلاق که خوردن ادم میشن

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

خدا همسایه بد رو بزنه 

بخدا واحد بالایی ماهم وقتی راه میرن انگار سم دارن یورتمه میرن 😣😣😣ب هرکس میگفتم باورنمیکرد تا یه شب داداشم اینجا خوابید نصف شب رفت درخونشون میگفت خجالتم خوب چیزیه صبح تا شب رو سر این بندگان خدا چهارنعل میرین اینام مظلوم حرف نمیزنن 😤😤😤بدتر لج کردن

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ماهم همچین همسایه بیشعوری داریم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2706