2726
عنوان

یه سوال فورررررری خانومااااااا

300 بازدید | 26 پست

خروج از حساب کاربری بزنیم تاپیکامونم پاک میشن؟؟؟؟؟؟؟؟آبجیا زیاد حال من خوب نیست میشه یه سر به آخرین تاپیکم بزنین درد دله

اخرین لبخند مربوط به خیلی سال پیش

سلام‌مامانای گل  یه برنامه خوب برای کسب درامدتوخونه

بدون هیچ دردسری توخونه بشین وهرهفته کسب درامدکن

برنامه مطمئن وتضمینی من تاالان خیلی  درامدداشتم ازاینجاگفتم به شماهاهم معرفی کنم

وهم یه برنامه عالی هس برای مامانای بارداروبچه دار

من دارم عالیه گفتم به شماهم پیشنهادکنم

خواستین ازرولینک نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

سلام‌مامانای گل  یه برنامه خوب برای کسب درامدتوخونه

بدون هیچ دردسری توخونه بشین وهرهفته کسب درامدکن

برنامه مطمئن وتضمینی من تاالان خیلی  درامدداشتم ازاینجاگفتم به شماهاهم معرفی کنم

وهم یه برنامه عالی هس برای مامانای بارداروبچه دار

من دارم عالیه گفتم به شماهم پیشنهادکنم

خواستین ازرولینک نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیر پاک نمیشن خروج از کاربری هم نداریم تا آخر عمرت باقیه فقط تعلیق میشی😂😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728
سلام‌مامانای گل  یه برنامه خوب برای کسب درامدتوخونه بدون هیچ دردسری توخونه بشین وهرهفته کسب در ...

واست گزارش زدم خیلی رو مخی😒😒😒

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
سلام‌مامانای گل  یه برنامه خوب برای کسب درامدتوخونه بدون هیچ دردسری توخونه بشین وهرهفته کسب در ...

نمیخوایممممم

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2706