2737
2734

امروز قرار شد برم یه سری کتاب که نیاز داشتم بخرم

رفتم شهر کتاب 

۵ تا کتاب برداشتم چون کلاس ثبت نام کردم میدونستم باید یکی یا دونا کتابو برگردونم 

گفتم بزار ببینم چقدر میشه 

بعد کارت بانکی هم چون پیامک غیر فعال شده بود نمیدونستم چقدر تو حسابم.رفتم صندوق 

کارتو که کشید گفت موجودی کمه گفت پس فلان کتابو بردارید فردا میام تهیه میکنم

آقا فروشنده هم یه آمار از موج دی حسابم گرفت همونو کشید 

همه کتابارو داد

گفت نمیخواد 

حتی نگفت بعدا بیار یا شماره کارت بده خیلی اصرار کردم

ظاهرمم مرتب بود به ندارا نمیخوردن

شوکه شدم حدود ۶۰ هزار تومن کم داشتم.

بچه ها تا خونه گریه کردم شانس آوردم ماسک داشتم و عینک کسی ندید خیلی خجالت کشیدم😪😪

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا خیرش بده

حالا شما بعدا برین لطفشو جبران کنبن

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

چه خوب😂😂😂

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2738
2706