2737
2739
عنوان

متاهلا چیکار کنیم بدون شوهر خوش باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بدون شوهر خیلی بیشتر بهم خوش میگذره. خب اونم گیر و گورای خودشو داره. از طرفی شوهرم واقعا بد سفره ...

منم متاسفانه هرجا شوهرم نباشه بهم خوش میگذره ،،،چون زود عصبی میشه یا غر میزنه یا گیر میده 

استارتر حتما شوهرت خوبه و خوش سفره که دلت تنگ میشه فوری،،،خوشبخالت 

بچه هامن هر روزمیرم خونه پدربزرگم آخه پدر مادر ندارم 

و ب شدت عادت کردم خونه خودم نمیمونم 

😢😢😢😢 خیلی ناراحتم ک هر روز هلک تلک پامیشم میام اینجا حتی الانم خونه شونم 

اونام پیرن و حتی مادربزرگم چندین بار تو روم گفته خونه خودت بمون میای اینجا چیکار هر روز هر روز 😔

2738

شوهرم همش سر کاره و اگرم خونه باشه مدام با من دعوا میکنه و فحاشی حوصله همدیگرو نداریم 

منم انگار از خونه خودم متنفرم فقط فرار میکنم میرم تو خونه پدربزرگم ک از جهنم بدتره و مجردی اونجا بودم 

هیچ کس رو ندارم 

چی کنم؟ 

امید ب زندگی ندارم و اصلا دستو دلم ب کار خونه یا برم باشگاه یا کلاس نمیره اصلاااااا 

بچه هامن هر روزمیرم خونه پدربزرگم آخه پدر مادر ندارم  و ب شدت عادت کردم خونه خودم نمیمونم  ...

آخی عزیزم منم مثل توام همش دوس دارم خونه ای مامانم باشم ولی خوب میبینم اونا اذیت میشن و دوس ندارن از اون ورم یسره با شوهرم قهر و دعواییم زندگی خیلی سخت میگذره خیلی ولی خوب الان رفتنمو خیلی کم کردم همش دارم میریزم تو خودم کاش منم ی جا فقط ی هفته میرفتم 

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
شوهرم همش سر کاره و اگرم خونه باشه مدام با من دعوا میکنه و فحاشی حوصله همدیگرو نداریم  منم انگ ...

دقیقا مثل زندگی من تازه من بچه ام دارم خیلی زیاد اذیت کن و بهانه گیره همش گریه بقران تو مرض جنونم

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم