2703
2553

سلام میشه اگ خواستید برای مادرم فاتحه یا صلوات بفرستید☀️🌿خیلی ممنون دلتون شاد 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
با اجازه اسی ‌میشه با دلای پاکتون برام صلوات بفرستین .مرسی🌷

بله حتما

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خوندم عزیزم، شما هم برای مادرشوهرم لطف میکنی بخونی؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5068408/مادرشوهرم?page=1

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
فرستادم خدا رحمتش کنه لطفا تو هم واسه برادرم تازه شهید شده فاتحه بخون🙏🙏🙏🙏

چشم حتما عزیزم💐

خوندم عزیزم، شما هم برای مادرشوهرم لطف میکنی بخونی؟ https://www.ninisite.com/discussion/topic/5068 ...

چشم حتما خدا رحمت کنه

2714
فرستادم خدا رحمتش کنه لطفا تو هم واسه برادرم تازه شهید شده فاتحه بخون🙏🙏🙏🙏

میشه از برادرت بخای شفاعت کنن مادرمو؟ اسمشون رضوان😢☀️

چشم حتما خدا رحمت کنه

خیلی ممنونم عزیزم، ان شاالله سلامت و حاجت روا بشین، براتون آیه الکرسی خوندم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
آنقدر مودب و زیبا درخواست کردید که دل آدم یه جوری میشه من براشون یس میخونم  سربلند باشید  ...

ممنون عزیزم 🌺خیر ببینید🙏